Про засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики

04.06.2018
   31 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Пушкіна А.Ф. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Хмілевський В.В., заступник голови районної ради Чигрин Т.Г., перший заступник голови районної державної адміністрації Таранчук Ю.В., депутат районної ради Король А.П., помічник народного депутата Костанкевич І.М. – Понєдєльнік Л.А.
  Першим депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Ткачука В.Є., проте рекомендації комісії з цього питання не були прийняті.
  Начальник Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Столярчук Ю.М. проінформував про зміни до Програми профілактики правопорушень і забезпечення публічної безпеки громадян у Ківерцівському районі Волинської області на 2017-2020 роки. Юрій Миколайович сказав, що гроші необхідні для встановлення  на території міста Ківерці та ближніх сіл системи відеоспостереження, закупівлі відеореєстраторів та нагрудних камер для працівників поліції.
   Наступним заслухали проект рішення «Про звільнення Граузе О.Е. з посади головного лікаря Цуманської районної лікарні Ківерцівського району Волинської області» та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.
  Під час розгляду проекту рішення «Про призначення Недільського В.К. на посаду директора редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» зі словом виступив Василь Кузьмович Недільський. Члени постійної комісії одноголосно підтримали його кандидатуру на посаду редактора.
  Далі голова постійної комісії Пушкін А.Ф. проінформував по проектах рішень «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.11.2017 №21/22 «Про затвердження списку присяжних», «Про звернення депутатів Ківерцівської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень», «Про підтримку Звернення пенсіонерів-державних службовців до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, народного депутата України Констанкевич І.М. щодо врегулювання на законодавчому рівні питання перерахунку (осучаснення) розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу», які не перераховувалися з 2008 року, схваленого рішенням Маневицької районної ради від 28.03.2018 №29/13».
  Розглянувши проект рішення «Про план роботи районної ради на друге півріччя 2018», депутати рекомендували вказати дати проведення чергових сесій районної ради.
   Наступними депутати погодили проект рішення «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою» та перелік питань, що вносяться на засідання чергової двадцять шостої сесії районної ради».
    Члени комісії взяли до відома інформацію про хід виконання рішення районної ради від 08.09.2016 №8/8 «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Ківерцівському районі Волинської області на 2016-2018 роки» та заяву депутата районної ради Короля А.П. від 20.03.2018 року.