Про засідання постійної комісії районної ради з питань освіти

09.08.2018
  09.08.2018 відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення на якому головував Марищук О.Р. В роботі комісії взяли участь голова районної ради – Хмілевський В.В., заступник голови районної ради – Чигрин Т.Г., заступник керівника виконавчого апарату районної ради – Пушкін А.Ф.
   Одноголосно схвалено внести на розгляд пленарного засідання такі проекти рішення: «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки та затвердження Заходів на 2018 рік щодо її виконання», «Про Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району», «Про  розпорядження  голови районної  ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою», «Про виконання окремих рішень районної ради».
   Про хід виконання рішення районної ради від 21.08.2015 №37/10 «Про затвердження районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015 – 2018 роки у Ківерцівському районі» проінформувала Кришук Наталія Романівна – лікар-інфекціоніст КЗ «Ківерцівське РТМО».
   З переліком питань, що вносяться на пленарне засідання двадцять восьмої чергової сесії районної ради ознайомив голова районної ради – Василь Васильович Хмілевський.
   Одноголосно підтримана пропозиція зняти з розгляду пленарного засідання сесії районної ради проект рішення «Про звіт директора комунального підприємства «Ківерцівський районний краєзнавчий музей» Войчика С.В. про хід виконання Програми розвитку комунального підприємства «Ківерцівський районний краєзнавчий музей» на 2016-2018 роки» у зв’язку із звільненням директора Ківерцівського районного краєзнавчого музей Войчика С.В.
   Заслухано та прийнято до уваги питання, що відносяться до повноважень постійної комісії, а саме: «Про результати обстежень оздоровчих таборів з денним перебуванням», «Про стан епідемічної ситуації в районі за 6 місяців 2018 року».