Про засідання постійної комісії з питань освіти

14.11.2017
   14 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням Марищука Олеся Ростиславовича. Комісія підтримала пропозицію відділу освіти райдержадміністрації щодо зняття з розгляду питань «Про закриття малокомплектних  шкіл» та «Про припинення шляхом ліквідації загальноосвітньої школи І ступеня с.Знамирівка Ківерцівського району Волинської області» у зв’язку з утворенням  об’єднаних територіальних громад. Також, рекомендовано зняти на доопрацювання проект рішення «Про  внесення  змін  до районної Програми  подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016-2020 роки», який розробила служба у справах дітей райдержадміністрації.
  Депутати рекомендували внести на розгляд сесії такі проекти рішень: «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки та Заходів на 2017 рік щодо її виконання», «Про затвердження районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2016 рік», «Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми «Молодь Волині» на 2016 - 2020 роки», «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».
 Грибук Микола Васильович – начальник відділу освіти районної державної адміністрації доповів по питаннях «Про депутатське звернення Матвіюка П.М. щодо заміни аварійних вікон в приміщенні НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» с.Словатичі» пояснив, що коштів, передбачених на дане придбання у 2017 році, не заплановано. Кошти на придбання вікон будуть заплановані в кошторисах видатків на 2018 рік, та по питанню «Про клопотання ЗОШ І-ІІ ступеня с.Омельне Ківерцівського району Волинської області щодо встановлення енергозберігаючих вікон» сказав, що про виділення додаткових коштів на встановлення шести енергозберігаючих вікон в спортивному залі відділом освіти було подано пропозицію про внесення змін до кошторисних видатків на 2017 рік для подальшого затвердження сесією районної ради. Питання «Про хід виконання рішення районної ради від 21.08.2015 №37/10 «Про затвердження районної цільової соціальної Програми  протидії ВІЛ-інфекції /СНІДу на 2015-2018 роки у Ківерцівському районі» комісія рекомендувала заслухати на наступній сесії районної ради.
   Голова районної ради ознайомив присутніх з переліком питань на розгляд 21 сесії районної ради.
 На розгляд комісії надійшли пропозиції робочої групи щодо функціонування і оновлення експозицій комунального закладу «Лопатенський історико-природничий музейний комплекс», по яких доповідав голова робочої групи, директор КП «Ківерцівський районний краєзнавчий музей» Войчик Степан Володимирович. Після обговорення даного питання постійна комісія рекомендувала підтримати і направити на виконання пропозиції директору комунального закладу «Лопатенський історико-природничий музейний комплекс» Шульгач Валентині Олександрівні та прозвітуватися їй про виконання цих пропозицій у І кварталі 2018 року на постійній комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення.