Про засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій

13.11.2017
   10 листопада 2017 року відбулося  сорокове  засідання  постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, головувала Михальчук Любов Іллівна. Депутати розглянули ряд проектів рішень, які  рекомендовано  внести на розгляд чергової сесії районної ради.
   Так, розглянувши проекти  програм  «Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів»  на 2017 рік» (розробник управління Державної казначейської служби України у Ківерцівському районі Волинської області) та матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі на 2017 рік» (розробник Ківерцівський районний військовий комісаріат) комісія  рекомендувала  внести зміни  до  них, передбачивши термін їх дії два роки - 2017-2018.
Також підтримано внесення змін до районної Програми функціонування Центру обслуговування платників податків  на 2016-2017 роки» (виконавець програми Ківерцівське відділення ОДПІ), Програми редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» на 2016-2017 роки» (виконавець –  Ківерцівська  районна газета  «Вільним шляхом»), Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки та Заходів на 2017 рік щодо її виконання» (виконавець - управління соціального захисту населення районної державної адміністрації),  Районної цільової соціальної програми «Молодь Волині» на 2016 - 2020 роки» (виконавець - сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації ), до рішення районної ради від 20.08.2009 №25/6 «Про затвердження Стратегії розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки» (зі змінами) (виконавець - районна  державна  адміністрація).
  Рекомендовано відхилити проект рішення «Про внесення змін до районної Програми  подолання  дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016-2020 роки», який розробила служба у справах дітей райдержадміністрації.
  Депутати підтримали проекти  рішення «Про делеговані повноваження на 2018 рік», по якому інформувала Левчик Людмила Василівна – завідувач комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області», «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».
   Попередньо розглянуто перелік питань, що вносяться на розгляд чергової 21  сесії районної ради сьомого скликання . Комісія підтримала пропозицію відділу освіти райдержадміністрації щодо зняття з розгляду питань «Про закриття малокомплектних шкіл» та «Про припинення шляхом ліквідації загальноосвітньої школи І ступеня с.Знамирівка Ківерцівського району Волинської області» у зв’язку з утворенням  об’єднаних територіальних громад.
  Заслухано звіт Грибука Миколи Васильовича – начальника відділу освіти райдержадміністрації про використання коштів районного бюджету за IІІ  квартал 2017 року на виконання заходів районної соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки та про виконання рішення районної ради від 08.09.2016 №8/17 «Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних комплексах у 2016-2017 навчальному році» (зі змінами), останній рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання ради.
   На розгляд комісії надійшло клопотання класовода 4 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Журавичі  Максимчук О.А. про виділення коштів для 1 класу  у зв’язку з впровадження норм Закону України «Про освіту» з 1 вересня 2018 року. Грибук Микола Васильович – начальник відділу освіти райдержадміністрації надав роз’яснення, що такі  питання будуть розглядатися при формуванні  районного бюджету на 2018 рік для усіх перших класів ЗОШ району.
   Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2017 року інформувала Єгорушкіна Олена Матвіївна – начальник управління  фінансів райдержадміністрації.
  Вчергове до районної ради звернувся виробничий  структурний  підрозділ «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» щодо відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій населення з районного бюджету, однак  комісія не рекомендувала виділяти такі кошти.