Про засідання постійної комісії з питань промисловості

08.08.2018
   Ківерцівська районна рада готується до пленарного засідання 28 чергової сесії, в зв’язку з чим сьогодні, 08.08.2018, відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головувала на засіданні Майданець Іраїда Михайлівна.
   На розгляд комісії було внесено 13 питань, із них 7 – сесійних.     Начальник відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району Снішко Н.К. представила Програму фінансово-господарської підтримки діяльності редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» на 2018 рік. Депутати висловили думку, що газету потрібно підтримати в плані виплати заробітної плати працівникам та внесли на розгляд ради проект Програми, який передбачає поповнення оборотних коштів редакції на 180 тис.грн. Тельпіз Т.О., начальник відділу-заступник начальника управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку прозвітувала про виконання завдань з підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років, а також про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності та місцевого значення в 2018 році.
  Грибук М.В., начальник відділу освіти РДА, проінформував про припис Державної архітектурно-будівельної інспекції України про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, яким зобов’язано відділ освіти РДА знести самочинно збудовану добудову 10-ти класних кімнат до ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області. Депутати підтримали пропозицію про знесення самочинної добудови і внесли це питання на розгляд пленарного засідання. Снішко Н.К. проінформувала комісію про те, що Головне управління Держгеокадастру у Волинській області звернулося з клопотанням про передачу в державну власність нерухомого майна по вулиці Жовтневій, 3 в місті Ківерці. Сказала, що по цьому питанню проект рішення передбачає відмову в зв’язку з тим, що згідно рішень виконавчого комітету Волинської обласної ради народних депутатів від 24.12.91 №260 «Про розмежування майна між суб’єктами комунальної власності» та виконавчого комітету Ківерцівської районної ради народних депутатів Волинської області від 23.01.92р. №5 «Про розмежування майна між суб’єктами комунальної власності» майно по вулиці Жовтневій, 3 в місті Ківерці перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Додала, що з цього випливає інший проект рішення «Про нерухоме майно по вулиці Жовтневій, 3 в місті Ківерці», яким передбачається повернення з балансу Держгеокадастру приміщення по вулиці Жовтневій, 3 на баланс районної ради. Члени комісії підтримали проекти рішення з цих питань та внесли їх на розгляд чергової сесії.
  Заслухавши інформацію Снішко Н.К.  про виконання окремих рішень районної ради, депутати рекомендували зняти з контролю рішення від 22.12.2017 №23/14 «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної громади бюджетних установ та їхнього майна», в зв’язку з виконанням; від 22.12.2017 №23/15 «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Жидичинської сільської об’єднаної громади бюджетних установ та їхнього майна», в зв’язку з виконанням; від 22.12.2017 №23/12 «Про передачу на праві постійного користування земельної ділянки Ківерцівському  районному центру  дитячої та юнацької творчості», в зв’язку з його виконанням;  від 28.03.2017 №14/33 «Про надання дозволу на списання шляхом ліквідації окремого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району» в зв’язку з виконанням; від 30.11.2011 №9/35 «Про встановлення розміру батьківської плати за навчання, прокат музичних інструментів для учнів та пільги у Цуманській дитячій музичній школі Ківерцівського  району Волинської області», в зв’язку з втратою чинності.
  Редактор редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» Недільський В.К. повідомив, що редакція газети не буде брати участь у реформуванні газети «Вільним шляхом», а також надішле протокол загальних зборів, щодо неучасті у реформуванні газети, після виходу відповідального секретаря  Королюк М.В. з відпустки. Це питання викликало дискусію серед присутніх, які висловлювали думку, що газета району потрібна. Рекомендували розглянути це питання на зборах Засновників.
  Круцько Н.С., в.о. генеральний директор КЗ «Ківерцівське РТМО», проінформувала про розміщення структурних підрозділів. Зокрема здійснено переведення відділення переливання крові на перший поверх нової поліклініки загальною площею 188м2. Також переведено станом на 01.07.2018 року зубопротезну лабораторію в приміщення стоматологічного відділення поліклініки.
  Дату переведення інфекційного відділення, що по вул.Шевченка,18  в приміщення поліклінічного відділення на другий поверх (педіатричне відділення)  та перший поверх, який перебуває в оренді КЗ «Ківерцівський РЦПМСД»  буде визначено після вивільнення КЗ «Ківерцівський РЦПМСД» даного приміщення.
  В роботі засідання взяли участь чотири члени комісії, які працювали активно, засідання пройшло конструктивно та по діловому.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Начальник відділу з питань управління
об’єктами та землями спільної власності
територіальних громад сіл, селищ і міста району                Н.К.Снішко