Про засідання постійної комісії з питань промисловості

20.03.2017
  20.03.2017 відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головувала на засіданні Майданець Іраїда Михайлівна.
   На розгляд комісії було внесено 33 питання, із них сімнадцять – сесійних. Зокрема, депутати заслухали звіт голови районної ради Недопада Г.В. Куцик І.В. - начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації, проінформувала про  обсяги споживання палива та енергоносіїв установами та закладами, що фінансуються з місцевого бюджету району за 2016 рік, про виконання рішення районної ради від 25.06.2015 №36/7 «Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Ківерцівському районі на 2015-2016 роки», про господарську діяльність житлово-комунальних підприємств району у 2016 році. Директор ДП «Ківерцівське лісове господарство» Іщик А.А. прозвітував про роботу підприємства в умовах ринкової економіки. Левчик Л.В. - завідувач комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області», доповіла по питаннях роботи трудового архіву.  Максим’як А.В. – завідувач сектору з питань юридичного забезпечення діяльності ради, ознайомив членів комісії з проектом рішення ««Про призначення Михайленко Л.П. на посаду редактора редакції  Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом». Начальник відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району Снішко Н.К. представила на розгляд депутатів проекти рішень, підготовлені відділом:
   «Про надання дозволу на списання окремого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,2 га по вулиці Шевченка, 58 в смт.Олика», «Про розгляд клопотання Ківерцівського районного центру зайнятості щодо безоплатної передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міста району чи у користування на інших умовах Програмно-апартних комплексів «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення», «Про зміну найменування юридичної особи комунального підприємства «Ківерцівський районний краєзнавчий музей», «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2012 №11/40 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району» (зі змінами)», «Про передачу безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у Ківерцівську міську комунальну власність автомобіля  ВАЗ  21070», «Про закріплення на праві оперативного управління/господарського відання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району», «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань що підлягають затвердженню районною радою».
    Два проекти рішень «Про передачу одноквартирного житлового будинку по вул. Жовтневій, 3 в м. Ківерці у міську комунальну власність» та «Про створення комунальної установи «Централізована бухгалтерія з питань бухгалтерського обслуговування закладів культури Ківерцівської районної ради Волинської області» рекомендовано зняти з порядку денного 14 сесії.
   Рішення районної ради  від 08.09.2016 №8/21 «Про зміну найменування юридичної особи «Лопатенський музей партизанської Слави», від 30.06.2016 №6/24 «Про реорганізацію  шляхом перетворення навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей» села Домашів Ківерцівського району Волинської області», від 30.12.2015 №2/5 «Про згоду на прийняття дошкільних навчальних закладів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міста району»,   від 30.06.2016 №6/36 «Про безоплатну передачу окремого майна в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району», від 30.06.2016 №6/38 «Про передачу безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Озерської та Журавичівської територіальних громад окремого індивідуально визначеного майна», від 21.08.2015 №37/18 «Про делеговані повноваження на 2016 рік» та від 30.03.2016 №4/12 «Про редакціїю Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» рекомендовано зняти з контролю в зв’язку з їх виконанням
   Комісія розглянула звіти про відстеження регуляторних актів, два із них рекомендовано актуалізувати і переглянути, це: рішення районної ради від 24.04.2012 №12/3 «Про Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району» та від 06.06.2013 №18/23 «Про затвердження калькуляції вартості однієї норми часу на роботи та послуги, що виконуються комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації – ПЛЮС» Ківерцівської районної ради Волинської області».
   На розгляд комісії надійшло звернення Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату щодо передачі частини приміщення інтернату в селі Тростянець під жіночий монастир. Черниці постійно молитимуться біля Чудотворної ікони у храмі села Тростянець за мир в Україні і життя воїнів, які захищають Україну на Сході. Але для того, щоб вирішити це питання необхідно спочатку виготовити правовстановлюючі документи на приміщення, про що було дано доручення відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району.
    Депутати спрямували на розгляд пленарного засідання у питанні «Різне» депутатське звернення Мисковця І.А. про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо фінансування громадських робіт.
Із п’яти членів комісії присутніх було четверо. Всі працювали активно, засідання пройшло конструктивно та по діловому.
 
Начальник відділу з питань управління
об’єктами та землями спільної власності
територіальних громад сіл, селищ і міста району                                       Н.К.Снішко