Про засідання постійної комісії з питань промисловості

08.11.2017
   08.11.2017 відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головувала на засіданні Майданець Іраїда Михайлівна.
   На розгляд комісії було внесено 18 питань, із них 10 – сесійних. Однак, з ініціативи відділу освіти та враховуючи, що в районі утворилося дві ОТГ – Цуманська і Жидичинська, депутати рекомендували два проекти рішень  «Про закриття малокомплектних шкіл» та «Про припинення шляхом ліквідації загальноосвітньої школи І ступеня с.Знамирівка Ківерцівського району Волинської області» зняти з розгляду пленарного засідання 21 сесії районної ради.
   Комісія своїми рекомендаціями внесли на розгляд ради такі проекти рішень: «Про стан підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років»,  «Про внесення змін до Програми редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» на 2016-2017 роки», «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, які підлягають приватизації у 2017 році,  та дозвіл на відчуження майна шляхом продажу через аукціон», «Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Волинській області», «Про передачу котлів опалювальних газових у комунальну власність Журавичівської територіальної  громади», «Про  делеговані повноваження на 2018 рік», «Про підтримку звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики  та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови НКРЕ від 30.09.2015 №2494», «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».
  Дискусію викликали питання «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, які підлягають приватизації у 2017 році, та дозвіл на відчуження майна шляхом продажу через аукціон» і «Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Волинській області». По першому питанню щодо виїзду депутатів на місце розташування об’єкту, який пропонується до приватизації, а по другому щодо наявності документів на право спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району на нерухоме майно по вулиці Жовтневій, 3 в місті Ківерці.
    При розгляді комісійних питань, депутати заслухали та взяли до відома інформації районної державної адміністрації про хід виконання Стратегії розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки, про ремонт автомобільних доріг у 2018 році, про стан виготовлення правоустановчих документів на землю у закладах культури району, про передачу безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Жидичинської сільської територіальної громади нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна. Комунальна установа «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області прозвітувала  про хід виконання Програми діяльності комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області» на 2017 рік, а начальник відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району  Снішко Н.К. про Програму фінансово-господарської підтримки окремих суб’єктів та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, сіл, селищ і міста району на 2015-2016 роки та виконання окремих рішень районної ради. Комісія розглянула заяву Левчик Л.В. про приватизацію житла, але у її вирішенні відмовила.
  В роботі засідання взяли участь чотири члени комісії, які працювали активно, засідання пройшло конструктивно та по діловому.
 
 
Начальник відділу з питань управління
об’єктами та землями спільної власності
територіальних громад сіл, селищ і міста району                                                      Н.К.Снішко