Про засідання постійної комісії з питань промисловості

29.05.2018
 29.05.2018 відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головував на засіданні Степанюк Василь Васильович.
  На розгляд комісії було внесено 14 питань, із них 7 – сесійних. Однак, депутати рекомендували один проект рішення  «Про виконання рішення районної ради від 26.01.2015 №33/7 «Про затвердження Програми фінансово-господарської підтримки окремих суб’єктів та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району на 2015-2016 роки» зняти з розгляду пленарного засідання 26 сесії районної ради та перенести на наступне після більш детального аналізу.
   Комісія своїми рекомендаціями внесла на розгляд ради такі проекти рішень: «Про звіт голови районної державної адміністрації  Ткачука В.Є.», «Про підсумки роботи господарств району в опалювальному сезоні 2017-2018 років і завдань з підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років», «Про згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міста району водонапірної башні», «Про зняття з контролю окремих рішень районної ради», «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою», «Про план роботи районної ради на друге півріччя 2018 року».
  Члени комісії ознайомилися з підсумками і результатами діяльності орендарів з питань виробництва та надання теплової енергії в опалювальному сезоні 2017-2018 Ківерцівському районному будинку культури ім.М.П.Ковальова та загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №3 м.Ківерці Волинської області та рекомендували договір по РБК ім. М.П.Ковальова розірвати, а по договору по ЗОШ №3 м.Ківерці зібрати круглий стіл і заслухати орендаря.
   Директор РБК ім.М.П.Ковальова Бовканюк О.Н. проінформував про ціни і тарифи на послуги, які  надає РБК. Однак, депутати визнали інформацію не повною, а тому це питання буде розглядатися на наступному засіданні постійної комісії. Також, члени комісії рекомендували ще раз розглянути питання про результати списання редакцією Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» автомобіля ВАЗ 21063, дозвіл на що був наданий рішенням районної ради від 08.04.2016 року №5/6.
  В зв’язку із повторним зверненням Головного управління Держгеокадастру у Волинській області  про передачу нерухомого майна по вулиці Жовтневій, 3 в місті Ківерці, прийнято рекомендації про підготовку проекту рішення щодо відмови у передачі майна, так як відсутні правові підстави для цього.
  Депутати розглянули окремі документи, які надійшли на розгляд комісії для ознайомлення та відома, зокрема це:
   - рішення Волинської обласної ради від 04.04.2018 №19/18 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості  будівництва об’єктів за рахунок коштів обласного бюджету,
    -інформацію Управління Служби безпеки України у Волинській області про неможливість передати в оренду приміщення по вулиці Залізнична,48 в місті Ківерці для розміщення інклюзивного центру,
       - інформацію  КЗ «Ківерцівський РЦПМСД» про приміщення Олицької АЗПСМ по вулиці Шевченка, 58а в смт Олика.
   Розглянувши клопотання КЗ «Ківерцівський РЦПМСД», члени комісії погодили висновок про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта і про можливість його реконструкції по об’єкту Цуманська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що знаходиться за адресою: вулиця Філатова, 6, смт.Цумань, Ківерцівський район, Волинська область.
 
Начальник відділу з питань управління
об’єктами та землями спільної власності
територіальних громад сіл, селищ і міста району                                       Н.К.Снішко