Робочий візит народного депутата України

30.11.2017
   28 листопада 2017 р. народний депутат України Ірина Констанкевич побувала з робочим візитом у м. Ківерці. Вона відвідала ЗОШ № 4, де зустрілася з педагогічним, батьківським та учнівським колективами. Разом з народною обраницею у роботі заходу взяли участь голова районної ради В. Хмілевський, заступник голови Т. Чигрин, депутати обласної ради О.Омельчук та Л.Тимощук, завідувач районного відділу освіти М. Грибук, керуюча апаратом районної ради О.Ярощук, помічник-консультант народного депутата Л. Понєдєльник та ін.
  Під час зустрічі обговорювалися проблеми освіти, зокрема питання матеріального забезпечення навчального процесу. На сьогоднішній день освіта знаходиться у складному становищі. У зверненнях директора школи Н.М. Беньковської, класного керівника Т.О. Томчук піднімалися проблеми облаштування шкільного подвір’я, будівництва футбольного поля, ремонту доріг, які ведуть до школи, реконструкції системи опалювання і багато інших.
    Радує те, що вболівають за школу і її майбутнє і сьогоднішні старшокласники. Вони розповідали Ірині Мирославівні, що стараються прикладати усіх зусиль, аби якнайкраще підготуватися і здати ЗНО. Та попри все хотілося б, аби народний депутат посприяла б у придбанні нових комп’ютерів, яких так не вистачає для 900 учнів, які навчаються у закладі. Такою ж проблемою є відсутність необхідних реактивів для занять з хімії, фізики.
    Та найбільше запитань у присутніх було спрямовано до завідувача районним відділом освіти М. В. Грибука.
     Відповідно до Розпоряджень Кабінету Міністрів України  від  12 липня 2017 р. № 463-р, в місцевий бюджет Ківерцівського району за сприяння І. М. Констанкевич надійшли кошти на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, спрямовані на придбання та встановлення енергозберігаючих вікон для загальноосвітніх навчальних закладів Ківерцівського району на суму 193 тис. 050 грн, а саме для ЗОШ № 4 м. Ківерці, с. Дідичі, с. Бодячів, с. Завітне, с. Словатичі, с. Карпилівка, с. Пальче. Згідно розпорядження (рішення районної ради від 03.08.2017 р.) кошти на розпорядника коштів ( районний відділ освіти)  надішли 17.08.2017 р. Проте до сьогоднішнього часу не було виготовлено проектно-кошторисної документації, навіть після внесених змін Розпорядженням Кабіну Міністрів України № 781-р від 18 жовтня 2017 р.  Неодноразово зверталися батьки ЗОШ № 4 до керівництва відділу освіти району щодо заміни вікон у класному кабінеті, проте ствердної відповіді не отримували. Тому й постало гостро питання на сьогоднішній зустрічі. Микола Васильович завірив усіх, що зробить усе можливе, аби довести справу до логічного завершення.
  Гордістю Наталії Миколаївної Беньковської є тісно налагоджена співпраця між батьками, вчителями і учнями, які збираючи макулатуру, заготовляючи жолуді своїми силами роблять ремонти, закуповують необхідні меблі, концертні костюми. Продовженням цієї хорошої справи стали реалізовані проекти з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», у яких безпосередню участь взяли Олександр Мельничук, випускник ЗОШ № 4, та Ольга Матвійчук – як представники Фонду. Слова подяки від вчителів та батьків звучали на їх адресу.
 
   Реалізовані проекти з Фондом імені Ігоря Палиці:
 
1.     Придбання  13 комплектів шкільних парт та стільців – 6 «А» клас.
2.     Встановлення шаф для одягу учнів та вчителя – 2 «Д» клас.
3.     Придбання учнівської дошки – 8 «В» клас.
4.     Придбання шаф для одягу учнів та учнівської дошки  – 3 «В» клас.
5.     Придбання шаф для одягу учнів та жалюзі на вікна – 2 «Г» клас.
6.     Придбання учнівських парт та стільців  – 4 «В» клас.
7.     Придбання учнівської дошки 4 «Б» – клас.
 
   Продовженням візиту народного депутата Ірини Констанкевич до міста стала зустріч з міським головою В. Жгутовим та огляд робіт щодо капітального ремонту вуличного освітлення у м. Ківерці по вул. Чкалова. Ремонтні роботи на окружній ділянці дороги ведуться за кошти, виділені з фонду соціально-економічного розвитку окремих територій за сприяння нардепа (сума 657 тис. грн.). Не дивлячись на сувору погоду, робітники вправно справлялися з своїми завданнями. Зразу відчувається відповідальність господаря міста і його вболівання за комфорт і безпеку життя ківерчан. Побільше б таких господарів, тоді б і людям краще і легше жилося.
   Завершився робочий візит народного депутата обговоренням планів міста, навчального закладу на 2018 р. і їх реалізацією, до якої обов’язково долучиться Ірина Констанкевич.