Сьогодні 16 квітня відбулося засідання конкурсної комісії

16.04.2019

Сьогодні 16 квітня відбулося засідання конкурсної комісії на посаду посаду директора Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова. Документи для участі в конкурсі подав 1 кандидат – Бовканюк Олександр Никифорович.

Головою конкурсної комісії було обрано Протасюка Віталія Григоровича. На першому засіданні конкурсної комісії члени комісії ознайомилися із документами, поданими кандидатом на посаду. Було вирішено, що документи відповідають кваліфікаційним вимогам.

В цей же день конкурсна комісія шляхом голосуванням вирішила провести друге засідання, на яке запросили Бовканюка О.Н. На цьому засіданні комісією було заслухано проект програми розвитку закладу культури на п’ять років. Члени комісії висловили свої побажання для покращення діяльності Ківерцівського будинку культури ім. М.П. Ковальова та похвалили роботу Олександра Никифоровича, як керівника закладу культуру.

Члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Бовканюка О.Н. на посаду директора Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова.