Свято медичного працівника

14.06.2019

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Напередодні свята, 14 червня, в актовій залі Ківерцівської районної лікарні  відбулись урочисті заходи до Дня медичного працівника. Цього року свято співпало з 75 річницею з дня відкриття Ківерцівської районної лікарні. Гості мали змогу оглянути оновлене неврологічне  та інфекційне відділення (яке найближчим часом буде відкрите) Ківерцівської районної лікарні, поспілкуватись із працівниками медичного закладу та її пацієнтами.  Учасники урочистостей мали змогу переглянути   відеоролик з історії заснування районної лікарні та почати знайомі обличчя працівників лікарні. 

Медичних працівників району привітали народний депутат України Ірина Констанкевич, голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук,  міський голова Володимир Жгутов та інші.  Гості заходу висловили вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого району.

З нагоди  професійного свята Ірина Мирославівна вручила Подяки медичним працівникам району та висловив слова вдячності  за їх невтомну працю.

Олександр Григорович та Юліан Віталійович  нагородили  Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації та Подяками за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я Ківерцівщини та з нагоди Дня медичного працівника кращих медичних працівників району, а  Володимир Володимирович вручив Почесні грамоти міської ради.

Подарунком для усіх став святковий концерт за участю артистів районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.