Свято останнього дзвоника

26.05.2019

24 травня у опорному закладі освіти "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 міста Ківерці Волинської області" відбулося свято останнього дзвоника.

У урочистостях взяли участь голова районної ради Олександр Гурський та помічник народного депутата України Ірини Констанкевич Лариса Понєдєльнік. У привітальному слові Олександр Гурський привітав з завершенням навчального року та побажав успіхів у екзаменах для випускників та гарних літніх канікул.
Останній дзвоник пролунав і не лише, відправивши молодших школярів на канікули, а старших - готуватися до іспитів. Щороку він сповіщає нас про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. У свою чергу, країна знань перегортає ще одну сторінку освітянського літопису.
Це найвідповідальніший день, перш за все, для випускників. На їх адресу цього дня  звучало багато теплих слів. Вчителі та батьки бажали їм здійснення мрій, добре скласти тести та ЗНО та вступити до вищих навчальних закладів, які вони обрали.