У Ківерцях відбулося Народне Віче "Хай дух Шевченка нас об"єднає".

09.03.2017
Шановні ківерчани !
   На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 203-я річниця від його дня народження, а 10 березня – 156-і роковини смерті.
   Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемної синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.
    Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові.
    З нагороди дня народження великого Тарасабіля пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Ківерці відбулося Народне Віче “Хай дух Шевченка нас об’єднає!”. Керівництво району  почесною ходою разом із місцевими жителями, громадськістю, державними службовцями, прийшли до пам’ятника Генію української нації, щоб віддати шану поету і покласти до підніжжя квіти.
   У виконанні працівників районного Будинку культури ім. М.П. Ковальова пролунали пісні Великого Кобзаря, прозвучали його вірші, які як ніколи набули небувалого змісту та яскраво відображають впевненість у кращому майбутньому України, надихають на перемогу у боротьбі з російським агресором.