Урочисті заходи з нагоди Дня Конституції

01.07.2019

30 червня в міському парку ім. В. Івасюка відбулись урочисті заходи з нагоди  Дня Конституції та  Дня молоді. Святкування розпочались відкриттям оновленого спортивного майданчика для воркауту.

Далі, на головній сцені міського парку, ківерчан та гостей міста привітала Народний депутат України Ірина Констанкевич, яка вручила Почесну грамоту Верховної ради народному артисту України Василю Адамовичу Чепелюку та Подяки народного депутата заступникам міського голови. 

У святкуванні взяли участь голова районної ради Олександр Гурський, заступник голови районної державної адміністрації Яна Церкевич, міський голова Володимир Жгутов, які привітали з Днем Конституції та днем Молоді учасників святкування.

У привітальному слові Олександр Гурський зазначив що Конституція – є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості та наблизила Україну до країн з розвинутою демократією. Вітаючи з Днем молоді відмітив, що це одне з найдинамічніших свят, адже молодим відкритий весь світ як на долоні і будь-яка справа по плечу. Від імені районної ради та її депутатського корпусу побажав усім залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани,  виконувати задумане, всупереч усім труднощам.

З нагоди Дня молоді Олександр Григорович та Яна Володимирівна вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації Окапінському Ярославу Валентиновичу – майстру спорту України за високі досягнення у спорті, популяризацію здорового способу життя, активну громадянську позицію та о.Кшиштофу Павелу Орліцкі – настоятелю парафії Пресвятого Серця Ісуса та Санктуарію Божого Милосердя у м.Ківерці – за активну пропаганду християнських цінностей серед молоді, безкорисливе пастирське служіння, активну громадянську позицію.

         Святкового настрою та масу позитивних емоцій добавили музичні вітання у виконанні творчих колективів районного будинку культури ім. М.П.Ковальова та виступи  наймолодших артистів. Впродовж свята у міському парку проходили спортивні змагання та розважальні заходи.