Урочисті заходи з нагоди святкування Дня державної служби

21.06.2019

21 червня у сесійній залі районної ради  відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня державної служби. Привітали державних службовців заступник голови Ківерцівської  районної ради Віталій Протасюк та  голова Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук.

Вітаючи колег зі святом, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук зауважив, що кожен присутній приймав присягу чесно виконувати свої обов'язки, вірно служити громаді та гідно нести державну службу в органах.

У привітальному слові Віталій Протасюк, звертаючись до державних службовців,   відзначив, що  «Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Нині суспільство покладає на Вас великі сподівання щодо компетентності, професіоналізму у поєднанні з порядністю та людяністю. Довіра до влади, її авторитетність загалом починається з кожного з вас».

 Найкращим державним службовцям району  О.Г.Гурський та В.Є.Ткачук вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації та Подяки голів. Завершились урочистості святковим концертом творчих колективів району.