Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

28.09.2019

27 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у читацькій залі центральної районної бібліотеки відбулись урочисті заходи. Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже саме через бібліотеки, на різних етапах життя, проходить все населення, бо без книги, нема знань, немає поступу вперед.   Зі святом працівників бібліотечної сфери привітали: голова районної ради Олександр Гурський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ольга Ярощук, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, секретар міської ради  Олена Баранович, начальник відділу культури, туризму, молоді  та спорту райдержадміністрації  Галина Слатініна.

В цей день для бібліотекарів звучали привітання та щирі побажання від гостей свята – керівників району та міста. Вітаючи бібліотекарів з професійним святом, Олександр Григорович подякував їм за щоденну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, культурно-освітнє та інформаційне обслуговування читачів. Він побажав їм здоров’я, радості, щастя, гідної оплати праці, активних читачів, постійного поповнення і збагачення книжкових фондів бібліотек. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу популяризації книги та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Олександр Гурський та Юліан Таранчук вручили Подяки голови районної ради та голови районної державної адміністрації: Кушнір Наталії Семенівні – бібліотекарю Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи; Міщук Марії Мечиславівні – бібліотекарю районної бібліотеки для дітей Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи та Почесні грамоти Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації Булакевич Мирославі Сергіївні – бібліотекарю бібліотеки-філії для дорослих смт. Олика та Швець Людмилі Володимирівні – завідуючій бібліотеки-філії с. Грем’яче . Почесні грамоти міської ради  вручила Олена Баранович.

Вітаючи колег з професійним святом, директор Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Любов Михальчук передала вітання від Народного депутата Ірини Констанкевич, які надійшли на адресу бібліотеки, згадала за колег-ветеранів та передала їм вітальні листівки.  Гарну атмосферу на заході підтримували пісенні дарунки від працівників районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.

По завершенню урочистої частини голова районної ради Олександр Гурський та перший заступник голови районної державної адміністрації  Юліан Таранчук запросили бібліотекарів оглянути  відремонтоване, оновлене  приміщення (за кошти районного бюджету), яке  готове до переселення районної бібліотеки для дітей. Як зазначили керівники району – це достойний подарунок на честь свята. Варто зазначити, що це приміщення  досить світле та затишне і межує з центральною бібліотекою. Переселення районної дитячої бібліотеки в оновлене приміщення дасть змогу значно зекономити бюджетні кошти на опалення та його утримання. На подвір’ї, яке огороджене, досить затишне та зелене, і при необхідності, можна проводити різні заходи.