Урочисті збори з нагоди 50-річчя Ківерцівського медичного коледжу

14.06.2013
   Сьогодні Ківерцівський медичний коледж відзначає 50-річчя. Урочисті збори відбулися в актовому залі головного корпусу коледжу. В урочистостях взяли участь голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук, заступник голови обласної ради Валентин Вітер, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк, головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич, голова районної ради Михайло Марчук, міський голова Володимир Жгутов, директор районного центру зайнятості Микола Музичук,  головний лікар цетральної районної лікарні Михайло Слижук та інші.
   З вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова облдержадміністрації Борис Клімчук, який зазначив, що історія становлення коледжу є підсумком роботи досвідчених, мудрих людей, які працювали до нас, працюють зараз, доповнюючи здобутки коледжу у підготовці висококваліфікованих молодших медичних спеціалістів. Він висловив щиру вдячність шановним гостям за участь у святкуванні, викладацькому складу коледжу за їхню працю, студентам та випускникам навчального закладу.
   За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, професійну майстерність, особисті заслуги у справі підготовки висококваліфікованих кадрів для галузі охорони здоров’я та з нагоди 50-річчя Ківерцівського медичного колледжу Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено: директора колледжу Тетяну Комшук, завідувача практики коледжу Василя Бевза, заступника директора з гуманітарної освіти і виховання коледжу Людмилу Камінську.
   Скористався нагодою привітати свою альма-матер з ювілеєм і заступник голови обласної ради Валентин Вітер. Адже після закінчення восьми класів у 1988 році вступив до Ківерцівського медичного училища, яке у 1992 році закінчив з відзнакою. Після вітальних слів нагородив Почесною грамотою обласної ради та вручення цінного подарунка – годинника, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди 50-річчя від Дня заснування Ківерцівського медичного коледжу: викладача основ правознавства, основ права і законодавства в охороні здоров’я, соціології та медичної соціології Ківерцівського медичного коледжу Світлану Радченко (розпорядження голови облради від 14 червня 2013 року № 169-р), заступника директора з навчальної роботи Ківерцівського медичного коледжу Світлану Буйволенко та завідувача відділення, викладача Ківерцівського медичного коледжу Наталію Куцобіну (розпорядження від 12 червня 2013 року №166-р).
   До слів вітання долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич та голова районної ради Михайло Марчук та висловили переконання, що коледж і надалі досягатиме нових висот і успіху, підвищуватиме конкурентоспроможність своїх вихованців і медицини загалом, за великим рахунком – слугуватиме зростанню авторитету ківерцівського краю в Україні і поза її межами. Грамотами та Подяками Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації за особливий внесок у підготовку медичних працівників, розвиток медичного закладу та з нагоди 50-річчя від Дня створення Ківерцівського медичного коледжу нагороджені: Михалевич Тамара Олексанрівна, директор Ківерцівського медичного коледжу 1986 – 2001 років, Фесюк Марія Іванівна, директор Ківерцівського медичного коледжу 1970 – 1986 років, Костюк Людмила Тимофіївна, викладач української мови та літератури Ківерцівського медичного коледжу, Гапєєва Олена Клавдіївна, комендант гуртожитку Ківерцівського медичного коледжу.
    Впродовж святкування студенти коледжу дарували присутнім чудові музичні номери.
 
   Довідково:
  У Ківерцівському медичному коледжі здобувають освіту 900 студентів. За період його існування підготовлено понад 9 тис. фахівців, які працюють в Україні та за її межами. В основу виховного процесу покладено національну систему виховання, головною метою якої є формування професійних рис медика, виховання творчої особистості, зорієнтованої на загальнолюдські цінності, високий професіоналізм, що забезпечує фахову мобільність та конкурентоспроможність на ринку праці. Дирекція коледжу, опираючись на однодумців, психологічно і морально об’єднала колектив для більш ефективної творчої роботи, результатом чого стали позитивні зміни в навчальній, методичній, виховній діяльності. Під керівництвом Тетяни Комшук  статус училища змінено на  коледж, акредитовано за І рівнем акредитації, що готує фахівців за такими спеціальностями: “Лікувальна справа” (кваліфікація “фельдшер”), “Акушерська справа” (кваліфікація “акушерка”), “Сестринська справа” (кваліфікація “медична сестра”), “Стоматологія” (кваліфікація “зубний гігієніст”). Коледж займає 3 навчальні корпуси, має 34 кабінети, що оснащені необхідною апаратурою, муляжами, таблицями, стендами, інструментарієм, 7 лабораторій, 2 комп’ютерних класи, спортивну і тренажерну зали, гуртожиток, їдальню, бібліотеку з читальною залою і книжковим фондом, в якому понад 22 тис. примірників наукової, медичної, спеціальної, художньої літератури.
   Тут працює 63 штатних викладачів (всього - 89), які активно впроваджують сучасні методи і форми навчання, особисті методики, вдосконалюють комплекси медичного забезпечення предметів, вміло організовують самостійну поза аудиторну  роботу студентів. Серед них 13 викладачів-методистів, кандидатів науки – 3, старших викладачів – 9, 31 з вищою категорією, 8 – з першою, 6 – з другою. Коледж активно співпрацює з Тернопільською та Буковинською медичними академіями, де навчаються багато його випускників. Велику увагу приділяють практичній роботі студентів – невід’ємній частині процесу всіх видів практичного навчання використовується база 14-ти лікувально-профілактичних установ міста і області.
   Постійні учасники Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності студентів вищих медичних  навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за  спеціальністю “Сестринська справа”, організатором якого виступає Міністерство охорони здоров’я України.