Урочисті збори з нагоди Дня рятівника

17.09.2018

         Сьогодні, 17 вересня, у сесійній залі районної ради відбулись урочисті збори з нагоди Дня рятівника. Розпочав урочистості А.В.Кузьмов – начальник Ківерцівського РВ Управління ДСНС України у Волинській області, який привітав всіх працівників, чия діяльність пов’язана з ліквідацією пожеж, надзвичайних ситуацій зі святом.

         Рятувальників з їх професійним святом привітали заступник голови районної ради Т.Г.Чигрин,  перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.В.Таранчук, міський голова В.В.Жгутов та інші.

         У своєму привітальному слові  Тамара Григорівна  зазначила, що рятувальники  - це справжні герої наших днів, які з честю виконують покладені на них завдання. Подякувала їм за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

         Спільно з Юліаном Віталійовичем вручили Почесні грамоти Ківерцівської районної ради та Ківерцівської  районної державної адміністрації за самовідданість та професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у діяльність підрозділу та з нагоди Дня рятівника Вдовичу Н.В. – пожежному-рятувальнику 6 державної пожежно-рятувальної частини Ківерцівського РВ Управління ДСНС України  у Волинській області, молодшому сержанту служби цивільного захисту; Позденю В.А. – начальнику місцевої пожежної охорони Олицької селищної ради та  Фику В.В.– головному інспектору Ківерцівського РВ Управління ДСНС України  у Волинській області, капітану служби цивільного захисту. Також вручили Подяки голови Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації за забезпечення пожежної безпеки на закріплених територіях, організації постійної боєготовності, утримання підрозділів місцевої пожежної охорони: Гонтар А.А. - Журавичівському сільському голові;  Дорошуку А.В. - Цуманському селищному голові та  Кашевській О.І. - Олицькому селищному голові.