Урочисте відкриття головної ялинки міста

20.12.2019

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

19 грудня на площі біля Ківерцівської дитячої музичної школи в День Святого Миколая Чудотворця відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста. У заході взяли участь голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов, учнівська молодь, жителі та гості міста.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов. Олександр Гурський привітав усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків, всім дорослим вони висловили побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни. Безліч позитивних емоцій та гарний настрій присутнім подарували  колективи  районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.