Урочистості з нагоди Дня Незалежності України

26.08.2019
24 серпня 2019 року в міському парку ім. В.Івасюка відбулись урочистості з нагоди Дня Незалежності України за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради, трудових колективів та громадськості міста.
 
З привітальним словом до жителів краю звернулися голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови районної державної адмінстрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов та перший заступник Луцького міського голови, депутат районної ради  Григорій Недопад.
Голова районної ради Олександр Гурський вручив посвідчення  «Почесний громадянин Ківерцівщини» Жовтянському Віктору Андрійовичу уродженцю села Залісоче Ківерцівського району за активну громадську діяльність, сприяння відновленню історичної спадщини малої батьківщини. Це почесне звання було присвоєно районною радою відповідно до рішення від 22.04.2019 №35/16.  Рішеням районної ради від 20.08.2019 №38/32 також присвоєно звання «Почесний громадянин Ківерцівщини» старшому солдату Волосу Андрію Олександровичу уродженцю міста Луцька за особисту мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові під час подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України (посмертно). Так як мама, яка проживає в с.Омельне, та дружина Волоса А.О. були в Києві, де їм було вручено орден Героя України Волосу А.О., це посвідчення буде вручено пізніше.  Учасники урочистих заходів вшанували пам’ять свого Героя хвилиною мовчання.
Після вручення  кращим жителям міста та району Почесних грамот районної ради та районної державної адмінстрації та Почесних грамот міської ради, працівники районного будинку культури ім. М.П.Ковальова та дитячі колективи Центру позашкілля подарували глядачам свої  музичні вітання.
Впродовж дня до уваги жителів міста та гостей свята були представлені спортивні змагання розваги, конкурси, ігри та частування кулешем, святкові фото-зони та святкова торгівля.