Урочистості з нагоди Дня підприємця

05.09.2020
4 вересня у будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця.
Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійснені економічних реформ в Україні. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.
З вітальними словами до присутніх звернулись заступник голови районної ради Віталій Протасюк, голова районної державної адмінстрації Алла Гонтар, міський голова Володимир Жгутов та керівник Ківерцівської філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мов’як.
Віталій Протасюк нагородив приватних підприємців Дедюха Віктора Віталійовича, Красковського Бориса Юрійовича, Юрчук Ірину Валентинівну Почесними грамотами Ківерцівської районної ради та Ківерцівської  районної державної адміністрації Волинської області за вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну, наполегливу працю та з нагоди Дня підприємця. 
Володимир Жгутов нагородив підприємців Почесними грамотами Ківерцівської міської ради а Тетяна Мов’як - Грамотами Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. 
Творчі колективи районного Будинку культури та окремі виконавці подарували гарний настрій всім присутнім.