Урочистості з нагоди Дня рятівника

17.09.2019

17 вересня, традиційно, у нашій державі відзначають День рятівника. Сьогодні у залі Ківерцівського районного відділу Управління ДСНС України  у Волинській області  відбулись урочистості з нагоди відзначення цього свята. Працівників пожежної охорони та цивільного захисту з професійним святом прийшли привітати голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови Ківерцівської РДА Юліан Таранчук та Ківерцівський міський голова Володимир Жгутов.

З вітальним словом до колег звернувся начальник Ківерцівського районного відділу Управління ДСНС України  у Волинській області  Андрій Кузьмов, який зазначив, що рятувальники завжди готові до дій за призначенням і надалі прикладатимуть максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян та вручив грамоту Управління ДСНС України  у Волинській області  Яблокову Кирилу Володимировичу. Олександр Гурський привітав присутніх з їх професійним святом та зазначив, що своєю повсякденною, самовідданою працею, пов’язаною з ризиком для життя, наші рятувальники завжди готові прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити життя людини.

Олександр Гурський та Юліан Таранчук вручили Почесні грамоти Ківерцівської районної ради та Ківерцівської  районної державної адміністрації за самовідданість та професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок в діяльність підрозділу та з нагоди Дня рятівника Макарчуку Вадиму Миколайовичу– провідного інспектора Ківерцівського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області та Ренькасу Володимиру Олександровичу – провідного інспектора Ківерцівського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області. Володимир Жгутов привітавши присутніх зі святом вручив Почесну грамоту міської ради.