Урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби

23.06.2018

23 червня відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби та 100-річчя запровадження української державної служби.  Голова районної державної адміністрації Ткачук В.Є. привітав  всіх державних службовців, ветеранів державної служби з їх професійним святом  та наголосив на відповідальності держслужбовців за прийняття рішень, високому статусі чиновників, суспільній важливості цієї професії. 

         У привітальному слові - заступник голови районної ради Чигрин Т.Г. зазначила, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості та бажання служити людям. Від її діяльності значною мірою залежить майбутнє країни. Саме завдяки злагодженій діяльності   працівників  виконавчої гілки влади залежать позитивні зрушення в соціально-економічному житті району.

Далі, Тамара Григорівна та Валерій Євгенович за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби вручили Подяки голови районної ради та голови районної державної адміністрації,  Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації кращим державним службовцям району.

Також державних службовців привітали міський голова В.В. Жгутов та Л.Д. Кричкевич, який з 2006-2012 роки  працював на посаді голови Ківерцівської районної державної адміністрації.

            Для гостей свята артисти районного будинку культури ім. М.П.Ковальова подарували свій музичний дарунок.