Відбулась підсумкова нарада медичної галузі району

06.02.2019

06 лютого  2019 року в актовій залі КЗ «Ківерцівське РТМО» відбулась підсумкова нарада  роботи закладу  у 2018 році. Генеральний директор Михайлов Слижук детально  проінформував про підсумки  роботи закладу,  окреслив перспективи розвитку та реформування галузі охорони здоров’я на 2019 рік.  Він зазначив, що медичними працівниками забезпечено належний рівень надання медичної допомоги і стабільне функціонування лікувально-профілактичних закладів району.  Однак, заробітна плата у медичного персоналу досить низька, тому не вистачає  кваліфікованих спеціалістів, обмежене фінансування на придбання медикаментів. У 2018 році  надходили листи – запрошення на роботу у медичні заклади в Польщу з високою заробітною платою. Однак,  заклад працює, надає всі можливі медичні послуги, дбає про медичне обслуговування населення району. Подякував колективу за стабільну роботу в умовах реформування. Зазначив, що у 2018 році відбувались неодноразові зустрічі з керівництвом району, народним депутатом України Іриною Констанкевич, депутатами обласної ради з питань зміцнення матеріально-технічної бази медичного закладу.

 Про підсумки роботи КП «Ківерцівський РЦПМСД» доповів головний лікар Олесь Марищук та  відзначив, що колектив готовий і надалі працювати в оновленій системі охорони здоров’я..

У нараді взяли участь голова районної ради Олександр Гурський, заступник голови районної ради Віталій Протасюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук. Олександр Григорович подякував  медичним працівникам за хорошу роботу та зазначив, що й надалі  продовжуватиметься  тісна співпраця районної ради з медичними закладами.