Відбулась сесія районної ради

22.12.2017

22 грудня 2017 року перед початком пленарного засідання 23-ї позачергової сесії районної ради відбулись засідання  президії районної ради та постійних комісій районної ради питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій та з  питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Вони узгодили перелік питань, що вносились на сесію та погодили окремі проекти рішень, внесли до них зміни.

         На початку пленарного засідання,  після низки оголошень, голова районної ради В.В.Хмілевський спільно з головою районної державної адміністрації Ткачуком В.Є. вручили Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації депутату І.М.Майданець з нагоди Дня місцевого самоврядування. Також, Василь Васильович привітав з професійними святами всіх хто має відношення до енергетики, яке відзначають працівники енергетичної галузі сьогодні та  архівних установ, адже їх свято припадає на 24 грудня – неділю.

         Враховуючи, що сесія районної ради остання в цьому році, голова районної ради привітав всіх присутніх з наступаючими новорічними  святами та побажав віри й надії, висловивши глибоку надію на перемогу у боротьбі із російською агресією.  Крім того, аматори сцени районного Будинку культури ім. М.П.Ковальова привітали  депутатський корпус районної ради та всіх присутніх у сесійній залі з наступаючим Новим 2018 роком, заспівавши віночок новорічних пісень.

         При затвердженні порядку денного сесії, враховуючи  пропозицію депутата Церкевич  Я.В., більшістю голосів було додатково внесено питання «Про затвердження Заходів на 2018 рік щодо реалізації позиції 6 розділу ІХ. «Завдання спрямовані на виконання районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки». Для  прийняття виваженого рішення з цього питання,  голова районної ради Хмілевський В.В. оголосив перерву, під час якої профільні постійні комісії провели свої  засідання та прийняли відповідні  рекомендації.  

            Обговоривши та затвердивши ряд проектів  районних  програм,  зокрема районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2018 рік, Програми позашкільної освіти на 2018-2022 роки, соціальної цільової Програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки та прийнявши рішення щодо  затвердження Заходів на 2018 рік на виконання районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки та інших,  депутатський корпус прийняв районний бюджет на 2018 рік.

         Крім цих питань, були розглянуті та прийняті рішення  «Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах  та навчально-виховних комплексах у 2018  році», «Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних підрозділах начально-виховних комплексів, дошкільних навчальних закладах Ківерцівського району», «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та їх нього майна», «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Жидичинської сільської об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та їхнього  майна» та інші.

            По завершенню пленарного засідання заступник голови районної ради Т.Г.Чигрин привітала всіх з наступаючими новорічними святами та побажала всім миру, спокою та сімейного благополуччя.