Відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня землевпорядника

06.03.2018

6 лютого в сесійній залі районної ради відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня землевпорядника. З цим професійним святом землевпорядників району привітали голова районної ради Хмілевський В.В., голова районної державної адміністрації Ткачук В.Є., начальник Міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах  ГУ Держгеокадастру у Волинській області Лукасюк І.М. та державний інспектор у сфері державного контролю за використанням та охороною земель. дотриманням вимог законодавства України про охорону земель у Ківерцівському, Маневицькому, Рожищенському районах  Левчик І.О.

У своєму привітальному слові Василь Васильович відзначив, що в Україні професія землевпорядника завжди користується повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Саме землевпорядники  слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

         За вагомий внесок у реалізацію державної політики у галузі земельних відносин, сумлінну працю у сфері земельних ресурсів та з нагоди професійного свята керівники району вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації: Демчук Л.О. – спеціалісту землевпоряднику Звірівської сільської ради,  Охоцькій М.О.  – державному кадастровому реєстратору відділу у Ківерцівському районі Міжрайонного    управління у Ківерцівському та Рожищенському районах ГУ Держгеокадастру у Волинській області,  Смоліній Я.М.  – спеціалісту землевпоряднику Жорнищенської сільської ради та Тимошику М. П.  – спеціалісту землевпоряднику Озерської сільської ради.