Відбулось чергове 32 засідання постійної комісії районної ради

13.08.2019

13 серпня 2019 року відбулось чергове 32 засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності, обороноздатності та боротьби із злочинністю під головуванням Пушкіна А.Ф.

Столярчук Юрій Миколайович  – начальник Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області та Кузьміч Руслан Володимирович – заступник керівника Маневицької місцевої прокуратури проінформували депутатів про стан законності , боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району у першому півріччі 2019 року. Члени комісії схвалили ці проекти рішень для розгляду на черговій сесії районної ради. 

Депутати одноголосно підтримали проекти рішень «Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації – ПЛЮС» Ківерцівської районної ради Волинської області  Шаєвською В.Р.», «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ківерцівщини» Волосу А.О.» та «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».

Також члени комісії розглянули та підтримали звернення, які надійшли з Луцької та Локачинської районних рад.

Депутати погодили перелік питань, що вносяться на чергову 38 сесію районної ради.