Відбулось чергове 35 засідання постійної комісії

10.12.2019

10 грудня 2019 року відбулось чергове 35 засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності, обороноздатності та боротьби із злочинністю під головуванням Пушкіна А.Ф.

Єгорушкіна Олена Матвіївна  – начальник управління фінансів районної державної адміністрації проінформувала депутатів по проекту рішення «Про районний бюджет на 2020 рік», який  члени комісії схвалили для розгляду на черговій сесії районної ради. 

Депутати одноголосно підтримали проекти рішень «Про план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року», «Про підтримку Звернення депутатів Луцької міської ради до Президента України В.О. Зеленського, Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. щодо недопущення погіршення прав та гарантій  педагогічних працівників» та «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».

Також члени комісії розглянули лист Волинської обласної ради від 27.11.2019 №195/151/0-19  щодо створення асоціації «Волинська обласна асоціація органів місцевого самоврядування». Депутати погодили перелік питань, що вносяться на чергову 41 сесію районної ради.