Відбулось пленарне засідання чергової 38 сесії

20.08.2019

20 серпня відбулось пленарне засідання чергової  38 сесії районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Гурського. На розгляд було внесено 31 питання. Після затвердження  порядку денного, депутати заслухали інформацію Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області  про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району у першому півріччі 2019 року з якою виступив Столярчук Ю.М. – начальник Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області. Він зазначив, що у поточному році вжиті заходи дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією в районі та, в деякій мірі, сприяли досягненню вагомих позитивних результатів у сфері протидії злочинності та корупції.

За підсумками роботи упродовж 6 місяців 2019 року надійшло 3628 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Протягом січня - червня 2019 року на території району зареєстровано 183 злочини проти 291 за аналогічний період минулого року, що на 37,1% менше у порівнянні з минулим роком, з яких особам повідомлено про підозру по 95 кримінальних провадженнях, розкриття становить 51,9% (6 міс. 2018 - 105, розкриття — 36,1%).

Протягом звітного періоду закінчено 20 кримінальних проваджень минулих років, що на 4 більше ніж за аналогічний період 2018 року.

Заступник  керівника Маневицької місцевої прокуратури Кузьміч Р.В. проінформував по питанню «Про інформацію Маневицької місцевої прокуратури про результати її діяльності  у першому півріччі 2019 року на території Ківерцівського району». Обговоривши та отримавши відповів за свої запитання, депутати прийняли відповідні рішення.

Далі було розглянуто низку питань щодо передачі окремих об’єктів комунальної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у власність Тростянецької  сільської  ОТГ, Звірівської сільської  територіальної громади,  Олицької селищної територіальної  громади, Дубищенської сільської  територіальної громади та Липинської  сільської об’єднаної територіальної громади.

Депутати прийняли рішення  про присвоєння звання «Почесний громадянин Ківерцівщини» старшому солдату Волосу Андрію Олександровичу за особисту мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові під час подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України (посмертно).

Також було прийняте рішення щодо затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Карпилівка Карпилівської сільської ради, підтримані звернення депутатів Локачинської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо прирівнення розміру І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери до розміру мінімальної заробітної плати та звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ „Волиньгаз” облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних кошті до Офісу Президента України, Антимонопольного комітету України, Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Волинської обласної ради та районних рад Волинської області.