Відбулось пленарне засідання чергової 44 сесії районної ради

15.07.2020
15.07.2020 відбулось пленарне засідання чергової 44 сесії районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Гурського.  Слід зазначити, що сесія проходила з дотриманням вимог карантину.  У всіх депутатів та запрошених перед початком засідання здійснювалось вимірювання температури.  Допускались у сесійну залу лише у  захисних масках.
Після затвердження порядку денного, депутати приступили до розгляду питань.
Першим питанням депутати розглянули «Про перейменування  комунального підприємства «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання Ківерцівської районної ради». Необхідність прийняття такого проекту рішення була зумовлена тим, що до складу KП «Ківерцівське PTMО» входили структурні підрозділи: Олицька міська лікарня та Ківерцівська центральна районна лікарня.  За рішенням КП «Ківерцівське РТМО» 28 травня 2020 року структурний підрозділ Олицька міська лікарня був ліквідований. До організаційної структури підприємства на даний час входить лише Ківерцівська центральна лікарня, як головний підрозділ підприємства. Медичне об'єднання перестало існувати оскільки немає підрозділів які б групувались в об'єднання. По суті територіальне медичне об'єднання - це комплекс лікувально-профілактичних та інших закладів, функціонально і організаційно пов'язаних між собою для досягнення найкращих кінцевих результатів у наданні медичної допомоги населенню.
Як зазначила керуюча справами районної ради Тамара Литвак, вищевказане рішення дозволить привести назву та установчі документи комунального підприємства до вимог чинного законодавства. В обговоренні цього питання взяли участь депутати та представники трудового колективу КП "Ківерцівське РТМО". Після детального обговорення, депутати внесли зміни до проекту рішення та більшістю голосів підтримали його. Згідно прийнятого рішення KП «Ківерцівське PTMО» перейменоване у комунальне підприємство «Ківерцівська центральна районна лікарня». Проектом рішення було передбачено також затвердити статут КП «Ківерцівська ЦРЛ». Це питання викликало найбільшу дискусію, тому депутати доручили голові районної ради затвердити розпорядженням цей установчий документ після детального обговорення його проекту на засіданні постійних комісій з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району та з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення, за участі представниками трудового колективу підприємства.
Потому депутати розглянули інші питання. Так Олена Єгорушкіна – начальник відділу фінансів районної державної адміністрації проінформувала по питанню  «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 №41/9 ”Про районний бюджет на 2020 рік”.
По майнових питаннях інформував  Віталій Протасюк – заступник голови районної ради. Так, були прийняті рішення щодо  передачі окремих об’єктів  спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Ківерцівської міської ОТГ, а саме нежитлового приміщення по вулиці Ковпака, 2в в місті Ківерці, земельної ділянки по вулиці Київська, 2  в  місті Ківерці та внесені зміни до рішення районної ради від 07.05.2020 №42/32 «Про передачу із комунальної власності Ківерцівської районної ради (спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району) у комунальну власність Ківерцівської міської ради  земельної ділянки по вулиці Відродження,13 в місті Ківерці»
Депутати прийняли ряд звернень, а саме звернення депутатів Ківерцівської районної ради Волинської області до до Президента України,  Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері; звернення депутатів Ківерцівської районної ради Волинської області до Президента України,  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Палиці І.П., Констанкевич І.М., Гузя І.В., Івахіва С.П., Рубльова В.В., Стернійчука В.О. щодо логічного завершення реформи децентралізації та підтримали звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері.
Під час перерви відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення яка рекомендувала внести на розгляд питання «Про безоплатну передачу продуктів харчування від відділу освіти та культури районної державної адміністрації комунальному підприємству «Ківерцівське районне територіальне медичне об'єднання Ківерцівської районної ради». Депутати проголосували за безоплатну передачу продуктів харчування від відділу освіти та культури районної державної адміністрації комунальному підприємству «Ківерцівське районне територіальне медичне об'єднання Ківерцівської районної ради».
Предметом уважного й детального депутатського аналізу стали всі проекти рішень.