Відбулось пленарне засідання позачергової 27 сесії районної ради

19.06.2018

19 червня 2018 року відбулось пленарне засідання позачергової 27 сесії районної ради.  Голова районної ради В.В.Хмілевський повідомив, що позачергова 27 сесія районної ради  скликана у зв’язку з необхідністю внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №23/8 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами) на виконання пункту V рішення районної ради від 06.06.2018 №26/26 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради».

Депутати розглянули 10 питань, одне з яких «Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,6327га для передачі в оренду фізичній особі-підприємцю Лех Т.Л. на  території Хорлупівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області» було внесено згідно рекомендацій постійної комісії, додатково. На початку засідання депутат Ступінь П.М. представив звернення  до Вселенського Патріарха Варфоломія Архієпископа Константинополя-Нового Риму про надання Томосу про автокефалію Православній   церкві в Україні, яке було підтримане депутатами. Депутат Касарда Я.І. вніс депутатський запит про виділення коштів на корегування і виготовлення проектно-кошторисної документації по будівництву нового приміщення загальноосвітньої школи в с.Грем’яче, який також був підтриманий депутатами.

Єгорушкіна О.М. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації  проінформувала по проекту рішення «Про внесення змін до рішення  районної ради від 22.12.2017 №23/8 ”Про районний бюджет на 2018 рік” ( зі змінами)», наголосивши, що проектом рішення  передбачено надання субвенції Ківерцівській міській раді на проведення поточного ремонту приміщення, що є комунальною власністю територіальної громади міста Ківерці та знаходиться за адресою: вулиця Шкільна, 15а, місто Ківерці,  в сумі 200 тисяч гривень на ремонт приміщення по вул. Шкільна 15а (це умова міської ради) на ремонт приміщення, де має бути розміщений Інклюзивно-ресурсний центр.  Депутати прийняли рішення з розглянутого питання  та інших питань.  Зокрема, керуючий справами районної ради Ярощук О.Я. представила проекти рішень «Про Порядок звітування та використання коштів, виділених з районного  бюджету на фінансування районної  Програми розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки», «Про Порядок звітування та використання коштів, виділених з районного  бюджету на фінансування Програми розвитку місцевого самоврядування у Ківерцівському районі  Волинської  області  на  2016-2018 роки», а Скубій Н.П. – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації – «Про затвердження Порядку звітування та використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016-2020 роки».

Однак, проекти рішень «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,00 га ТзОВ «З Іноземними інвестиціями «АГРІ-ТЕХ ГРУП» на  території Прилуцької  сільської ради Ківерцівського району Волинської області» та «Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 0,6327га для передачі в оренду фізичній особі-підприємцю Лех Т.Л. на  території Хорлупівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області» не набрали необхідної кількості голосів, тому рішення з цим питань не були прийняті.