Відбулось засідання постійної комісії районної ради

12.04.2019

12 квітня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Анатолія Пушкіна. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Олександр Гурський та керуючий справами виконавчого апарату Ольга Ярощук.

Постійна комісія першим заслухала заступника начальника Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Миколу Цисюка, який доповів про зміни до Програми профілактики правопорушень і забезпечення публічної безпеки громадян у Ківерцівському районі Волинської області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.12.2016 №11/8 «Про затвердження Програми профілактики правопорушень і забезпечення публічної безпеки громадян у Ківерцівському районі Волинської області на 2017-2020 роки» (зі змінами).

Головний спеціаліст відділу освіти Ківерцівської районної державної адміністрації Роксолана Собуцька виступила перед депутатами з інформацією про призначення Куліби Л.В. на посаду директора комунального закладу «Центр позашкільної освіти Ківерцівської районної ради Волинської області».

Депутати розглянули також проекти рішень  «Про звільнення Куліби Л.В., Стецькович Г.Ф., Сущука П.І.», «Про продовження терміну дії контракту з директором Ківерцівської районної друкарні Завадським А.М.», «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.11.2017 №21/22 «Про затвердження списку присяжних» (зі змінами)», «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Ківерцівщини» Жовтянському В.А.», «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».

Всі розглянуті питання були підтримані та внесені на розгляд пленарного засідання.

Члени комісії погодили перелік питань, що вносяться на позачергову 35 сесію районної ради.