Відбулось засідання ради регіонального розвитку Ківерцівського району

18.12.2018

18 грудня в районному будинку культури ім.М.П.Ковальова відбулось засідання ради регіонального розвитку Ківерцівського району. У роботі засідання взяли участь виконувач обов’язки голови районної ради Чигрин Т.Г., голова районної державної адміністрації Ткачук В.Є. та його заступники,  заступник голови Волинської обласної державної адміністрації П’ятигорець Д.М., депутати районної ради, міський, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій міста,  громадськість.

         Ткачук В.Є. підвів підсумки соціально-економічного розвитку району за три останні роки та окреслив тезисно плани на 2019 рік. Пархом’юк А.І., директор Волинського центру розвитку місцевого самоврядування презентував свій виступ під назвою «Регіональний простір. Новий вимір», у якому зробив короткий аналіз досягнень об’єднаних територіальних громад області у 2018 році.

Міський голова Жгутов В.В. у своєму виступі проінформував  про перспективи Ківерцівської об’єднаної територіальної громади, вибори до якої відбудуться 23 грудня цього року. Голови Цуманської ОТГ Дорошук А.В. та Жидичинської ОТГ Матвіюк Г.В.  поділились своїм досвідом  за перший рік роботи, зробивши акцент на проблемах з якими їм прийшлось стикнутись та на  шляхах їх вирішення.