Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій

09.08.2017

8 серпня 2017 року у районній раді відбулося  35  засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій. У роботі комісії приймали участь Хмілевський В.В. – голова районної ради та  Ткачук В.Є. – голова районної державної адміністрації.

    Депутати розглянули інформації про  виконання районного  бюджету за  ІІ квартал 2017 року та про  витрачання коштів резервного фонду  районного бюджету за  ІІ квартал 2017 року, по яких інформувала Єгорушкіна Олена Матвіївна – начальник управління фінансів районної державної адміністрації. Спільно з головними розпорядниками коштів районного бюджету  обговорено  проект рішення «Про внесення змін до рішення  районної ради від 30.12.2016 №12/3 ” Про районний бюджет на 2017 рік ” (зі змінами). Так, зміни вносяться відповідно до пункту 7 статті 78 Бюджетного Кодексу України, а саме :  розподіляються кошти від перевиконання дохідної частини в сумі 3400000 гривень, отриманих за рахунок  додаткових надходжень. Слід зазначити, що члени  комісії  внесли пропозицію  виділити кошти у сумі 102 тис.грн.  для надання матеріальної допомоги громадянам, що опинилися у складних життєвих обставинах за зверненням до депутатів районної ради.      Приймаються у районний бюджет додаткові кошти, що надійшли  у вигляді міжбюджетних трансфертів  з сільських, селищних та міської рад,  усього -  460 600 грн. Поповнився районний  бюджет  коштами  з  державного    бюджету   на суму 2 946 008 гривень на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку  окремих територій   відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №463-р, які залучила народний депутат України І.М.Констанкевич .

     Рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання  районної ради   проект рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету», яка  обрахована у сумі 5039,71 гривень.

   Підтримали члени комісії проект рішення «Про звільнення від сплати орендної плати по договору оренди частини приміщення патологоанатомічного відділення з добудовою» для підприємця,  яка буде надавати також послуги по  транспортуванню неопізнаних трупів. Слід зазначити, що це питання не вирішувалося у районі впродовж багатьох років і було справді  великою проблемою для голів місцевих рад.

     Голова районної ради Хмілевський В.В. ознайомив присутніх з переліком питань, що вносяться на розгляд  позачергової вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Також  буде запропоновано прийняти звернення депутатів районної ради  до обласного керівництва щодо сприяння у будівництві   школи у с.Башлики.

    На розгляд комісії внесено  рішення  обласної комісії з питань поновлення прав реабілітованих від 13 червня 2017 року №9/1.2 «Про звернення стосовно здійснення постійних матеріальних виплат колишнім політичним в’язням та репресованим». Розглянувши його, підтримали пропозицію Розум В.А. – начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо виділення цій категорії одноразової допомоги у сумі 300 грн. до Дня захисника України. Також члени комісії рекомендували внести зміни до Порядку компенсації депутатам районної ради витрат, пов’язаних з виконанням

 окремих депутатських обов’язків, встановивши їх на рівні 60 грн.

    Уже вкотре розглянуто звернення виробничого структурного підрозідлу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Львівська залиця» ПАТ «Українська залізниця» щодо відшкодувань з районного бюджету витрат ,  пов’язаних з пільговим перевезенням населення. Як повідомила  Розум В.А. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  надійшла  пропозиція від залізниці, що податок з доходів фізичних осіб працівників станцій Ківерці, Олика, Цумань  буде надходити до місцевих бюджетів, і за рахунок цих коштів  будуть проводити такі відшкодування. Однак залишається відкритим питання про реєстрацію пільговиків, що користуються залізницею, проведення таких звірок.