Відбулося засідання постійної комісії районної ради

16.04.2019

Сьогодні, 16.04.2019, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Головував на засіданні Марищук Олесь Ростиславович.

На розгляд комісії було внесено 6 питань, із них 4 – сесійних. Начальник управління соціального захисту населення РДА Розум Валентина Андріївна інформуючи про виконання Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки, сказала, що основні кошти спрямовуються на основні соціальні заходи, конфліктних ситуацій немає, всі проблемні питання закриті.

Собуцька Роксолана Вікторівна – головний спеціаліст відділу освіти РДА інформувала членів комісії про хід виконання районної цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. Сказала, що незважаючи на відсутність фінансування цієї Програми з боку бюджету, основні заходи все ж здійснюються за рахунок інших джерел, зокрема спонсорських коштів та коштів батьків.

Також Роксолана Вікторівна інформувала про призначення директора комунального закладу «Центр позашкільної освіти Ківерцівської районної ради Волинської області» та представила на цю посаду кандидата Кулібу Лесю Володимирівну, яка багато років є керівником Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості.  Депутати підтримали її кандидатуру. В комплексі з цим питанням Протасюк Віталій Григорович- заступник голови районної ради, ознайомив з проектом рішення «Про звільнення Куліби Л.В., Стецькович Г.Ф., Сущука П.І.». Звільнення здійснюється в зв’язку з реорганізацією. Стецькович Ганна Федорівна – директор Ківерцівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, буде переведена у комунальний заклад «Центр позашкільної освіти Ківерцівської районної ради Волинської області», а Сущук Петро Ігорович – директор Ківерцівського районної станції юних туристів Волинської області, буде звільнений, в зв’язку із відмовою з переведенням у заклад, що створюється.

Начальник відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району Снішко Нінель Костянтинівна ознайомила членів комісії з розпорядженнями голови районної ради, які підлягають затвердженню радою, а також із переліком питань, які вносяться на пленарне засідання 35 позачергової сесії.

Всі питання члени комісії, після обговорення, підтримали та внесли на розгляд пленарного засідання 35 позачергової сесії районної ради такі проекти рішень:

«Про затвердження звіту про виконання Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради  від 24.12.2013 №22/6 «Про затвердження Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки»;

«Про хід виконання рішення районної ради від 30.06.2016 №6/9 «Про затвердження районної цільової Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки»;

«Про звільнення Куліби Л.В., Стецькович Г.Ф., Сущука П.І.»;

«Про призначення Куліби Л.В. на посаду директора комунального закладу «Центр позашкільної освіти Ківерцівської районної ради Волинської області».   

Начальник відділу з питань управління

об’єктами та землями спільної власності

територіальних громад сіл, селищ і міста району                                             Н.К.Снішко