Відбулося засідання постійної комісії районної ради

14.12.2019

Сьогодні, 13.12.2019, в порядку підготовки  до пленарного засідання чергової 41 сесії районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району.  Члени комісії  розглянули 25 питань, 19 із яких – проекти рішень.  Депутати після  ознайомлення з проектами рішень, рекомендували Ківерцівській районній раді:

-затвердити фінансові плани та Програми підтримки розвитку районних комунальних підприємств охорони здоров’я, комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста району Ківерцівської районної ради Волинської області» на 2020 рік,

-надати дозвіл на передачу бюджетних закладів (установ), комунального підприємства та їхнього майна  Ківерцівській  та Луцькій міським радам, Цуманській селищній раді та  Звірівській сільській раді,

-надати дозвіл КП «Ківерцівський РЦПМСД» та Центральній бібліотеці Ківерцівської центральної бібліотечної системи Волинської області на списання майна.

Також, члени комісії підтримали перелік питань на пленарне засідання, план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року, проекти рішень «Про районний бюджет на 2020 рік», «Про делеговані повноваження на 2020 рік», «Про втрату чинності рішення районної ради від 20.08.2019 №38/21  та про припинення навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний  навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей» села Домашів Ківерцівського району Волинської області в результаті ліквідації», «Про хід виконання рішення районної ради від 26.12.2016 №11/11 «Про районну Програму транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки» та «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».

В зв’язку із передачею  земельної ділянки, що знаходиться за адресою: вул. Філатова, 6 смт. Цумань, Ківерцівський район, Волинська область, кадастровий номер 0721855700:01:001:1832 у комунальну власність Цуманської об’єднаної територіальної громади, комісія рекомендувала зняти з розгляду пленарного засідання чергової 41 сесії районної ради проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться за адресою: вул. Філатова, 6 смт. Цумань, Ківерцівський район, Волинська область, кадастровий номер 0721855700:01:001:1832».

Дискусія серед депутатів виникла щодо проекту рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.08.2019 №38/14 «Про безоплатну передачу фельдшерсько-акушерських/фельдшерських пунктів та амбулаторії  і їхнього  рухомого та нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність  Тростянецької  сільської  об’єднаної  територіальної  громади». Суть питання полягає у передачі рухомого майна ФАПів і АЗПСМ, які розташовані на території Тростянецької ОТГ.  КП «Ківерцівський РЦПМСД» бажає залишити це майно на своєму балансі, а Тростянецька сільська рада має намір це майно отримати у сільську комунальну власність. Після бурхливого обговорення, з метою якісного вирішення, комісія рекомендувала внести це питання на розгляд всього депутатського корпусу.

        Далі, депутати  розглянули комісійні питання. Зокрема, взяли до відома інформацію районної державної адміністрації про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності та місцевого значення у 2019 році. Згідно клопотання Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області, балансоутримувачем приміщення районної дитячої бібліотеки /А-2/, що знаходиться по вулиці Шевченка, 6 в місті Ківерці визначено Ківерцівську районну раду.  Відповідно до інформацій  закладів (установ), підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району та відділу освіту РДА, ряд рішень районної ради рекомендовано зняти з контролю, в зв’язку з їх виконанням.

      Комісія розглянула звернення педагогічного, батьківського та учнівського колективу загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступеня с.Грем’яче Ківерцівського району Волинської області щодо будівництва нової школи та рекомендувала Ківерцівській РДА порушити питання щодо внесення клопотання до Волинської ОДА про включення до переліку об’єктів державного будівництва за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Грем’яче Ківерцівського району Волинської області на 2020-2021 роки.

Депутати на засіданні постійної комісії були дуже активні, працювали конструктивно і по діловому.