Відбулося засідання постійної комісії

07.08.2017

07.08.2017 відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головувала на засіданні Майданець Іраїда Михайлівна.

         На розгляд комісії було внесено 10 питань, із них 6 – сесійних. Зокрема, депутати рекомендаціями внесли на розгляд ради такі проекти рішень:

«Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету», «Про передачу електричного лічильника у комунальну власність Жидичинської територіальної  громади», «Про внесення змін до рішення районної ради від 08.04.2016 №5/7 «Про реформування та про спосіб реформування газети «Вільним шляхом» та редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом», «Про скасування рішення районної ради від 28.03.2017 №14/26 «Про зміну найменування юридичної особи комунального підприємства «Ківерцівський районний краєзнавчий музей», «Про підтримку звернення депутатів Рожищенської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування державних житлових програм», «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».

Дискусію викликало питання «Про звернення депутатів Прилуцької сільської ради щодо добудови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області». Суть питання полягає в тому, що добудова до Прилуцької ЗОШ здійснена господарським способом, без відповідного проекта та дотримання будівельних норм. На сьогодні є висновок відповідних служб про те, що ця добудова знаходиться в аварійному стані. У депутатів та посадових осіб існує дві думки: ця добудова підлягає знесенню і початку нового законного будівництва, або узаконення існуючого незавершеного будівництва та виготовлення проектно-кошторисної документації на його перебудову. Комісія рекомендувала звернення депутатів Прилуцької сільської ради щодо добудови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області взяти до відома; повернутися до розгляду цього питання після його детального вивчення із залученням фахівців права у галузі будівництва та проведення повторної експертизи незавершеного будівництва добудови школи. Голові районної ради Хмілевському В.В. доручено проінформувати про звернення депутатів Прилуцької сільської ради на пленарному засіданні позачергової 18 сесії районної ради у питанні «Різне».

По питанню ремонту автомобільної дороги на території Сильненської сільської ради місцевого значення О030533 – Т/03-12/Сильне-Карпилівка-Цумань-Грем’яче-Яківці (на Деражне), а саме відрізка Клубочин - Сильне та автомобільної дороги С030520 Городище-Сильне, депутати рекомендували районній державній адміністрації клопотати до департаменту інфраструктури  та туризму Волинської ОДА про включення  вказаної автомобільної дороги в Перелік об’єктів, що можуть реалізуватися  за рахунок співфінансування коштів з обласного та місцевого бюджетів у 2018 році в Ківерцівському районі.

Розглянувши клопотання Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, комісія рекомендувала вказаній структурі, в зв’язку з відсутністю державної реєстрації права комунальної власності на нерухоме майно по вулиці Жовтневій, 3 в місті Ківерці площею 111,4 кв.м. та враховуючи, що це нерухоме майно не перебуває на балансі комунальних підприємств, закладів (установ) району, зареєструвати  право  державної власності на це майно.

 В роботі засідання взяли участь три члени комісії, які працювали активно, засідання пройшло конструктивно та по діловому.

Начальник відділу з питань управління

об’єктами та землями спільної власності

територіальних громад сіл, селищ і міста району                Н.К.Снішко