Відбулося засідання постійної комісії

14.06.2018

13 червня 2018 року  у районній раді  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій. У роботі комісії приймав участь голова районної ради Хмілевський В.В., заступник голови районної ради Чигрин Т.Г. На розгляд  комісії  внесено питання про проект рішення «Про внесення змін до рішення  районної ради від 22.12.2017 №23/8 ”Про районний бюджет на 2018 рік” ( зі змінами). Так,  цим проектом рішення  вносяться  зміни до кошторисів окремих головних розпорядників коштів районного   бюджету. Зокрема,   збільшується бюджетне призначення на суму 200 000 гривень головному розпоряднику коштів районного бюджету - управлінню фінансів райдержадміністрації, які спрямовуються, як інша субвенція Ківерцівській міській раді на проведення поточного ремонту приміщення, що є комунальною власністю територіальної громади міста Ківерці та знаходиться за адресою: вулиця Шкільна, 15а, місто Ківерці за рахунок зменшення бюджетних призначень головним розпорядникам коштів районного бюджету на суму 200000 гривень. Ці зміни  необхідно провести у зв’язку з розміщення новоствореного Інклюзивно-ресурсного центру у приміщенні комунальної власності Ківерцівської міської ради,  де зараз розміщений Ківерцівський районний  еколого-натуралістичний центр, який буде перенесено у цьому ж приміщенні на другий поверх. Депутати міської ради погодилися з пропозицією надати приміщення на договірних засадах за умови виділення  коштів у сумі 200 тис.грн на ремонт приміщення, у яке перейде КРЕНЦ. Також внесено зміни до кошторисів інших головних  розпорядників коштів районного бюджету.

       Відповідно до поданого проекту рішення  збільшується обсяг дохідної та видаткової частини районного бюджету по загальному та спеціальному фондах на суму 9278,9 тис. гривень, в тому числі:  за рахунок субвенцій сільських, селищних та міського бюджету на 2510,9 тис. гривень; коштів обласного бюджету – 1090,0 тис. гривень;  коштів субвенції з державного бюджету – 5678,0 тис. гривень. Депутати одноголосно підтримали пропозицію щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

     Члени комісії підтримали проект рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету», яка  розрахована  у розмірі 6617,40 грн.

На розгляд пленарного засідання  27 позачергової сесії районної ради комісія рекомендувала внести з окремими поправками проект рішення «Про затвердження Програми інформатизації Ківерцівського району Волинської області на 2018 – 2019 роки», «Про Порядок звітування та використання коштів, виділених з районного  бюджету на фінансування районної  Програми розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки» , «Про Порядок звітування та використання коштів, виділених з районного  бюджету на фінансування Програми розвитку місцевого самоврядування у Ківерцівському районі  Волинської  області  на  2016-2018 роки»,  «Про затвердження Порядку звітування та використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016-2020 роки», з рекомендаціями звітуватися постійній комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій за підсумками півріччя а не щоквартально. Хмілевський В.В. ознайомив з  переліком питань, що вносяться на розгляд позачергової 27 сесії районної ради сьомого скликання.