Відзначення 22 річниці Конституції незалежної Української держави

27.06.2018

З нагоди відзначення 22 річниці Конституції незалежної Української держави в м.Ківерці  на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулись урочисті заходи, у яких взяли участь  представники влади та громадськість міста. Голова районної ради В.В.Хмілевський, перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.В.Таранчук та міський голова В.В.Жгутов поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві. Розпочався захід з урочистого виконання Державного Гімну України. У привітальному слові Василь Хмілевський зазначив, що цей день став по праву державним святом.      У світі не існує більш ефективної форми соціальної угоди між владою і суспільством крім конституції.  Адже Конституція –головний установчий документ держави, фундамент її правової системи.  На даний час активно втілюється в життя   реформування місцевого самоврядування – проходить добровільне об’єднання територіальних громад. Це крок до спроможних економічно розвинених територій.

З цим великим державним святом ківерчан привітали також Юліан Таранчук та Володимир Жгутов.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадянську позицію, душпастирське служіння в лавах української армії та з нагоди Дня Конституції України  В.В.Хмілевський та Ю.В.Таранчук вручили Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації Савчуку Степану Івановичу – настоятелю Свято-Миколаївського храму села Журавичі, священнику-капелану, волонтеру. Пісні у виконанні  артистів районного будинку культури ім. М.П.Ковальова доповнили  урочистий характер свята.

Далі, у приміщенні Центральної бібліотеки ківерчани переглянули документальний фільм про історію створення та прийняття Конституції  незалежної України.