Відзначення Дня Гідності та Свободи

23.11.2018

Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року встановлено День Гідності і Свободи. Свято з'явилося для того, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

21 листопада, з метою  вшанування Дня Гідності та Свободи,  біля пам’ятника Героям Небесної Сотні  в м.Ківерці зібрались представники  влади, трудових колективів міста, учнівської, студентської молоді та жителі міста. 
Від органів влади до  пам’ятника Героям Небесної Сотні квіти поклали Пушкін А.Ф. – заступник керівника виконавчого апарату районної ради, Ткачук В.Є. – голова районної державної адміністрації та Жгутов В.В. – міський голова, від трудових колективів квіти поклали їх представники, а  від учнівської молоді - кращі учні міських шкіл.
До присутніх звернувся міський голова Жгутов В.В., який зазначив, що: «Сьогодні ми  відзначаємо  п’яту річницю Дня Гідності та Свободи, який встановлено на згадку про початок двох революцій – Помаранчевої 2004 року  та Революції Гідності 2013 року. Обидві ці події продемонстрували світові бажання українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі. Українці об’єдналися з єдиною метою – відстояти своє право на краще життя. На жаль, не таким легким є наш Європейський вибір. Війна на Сході, економічні та політичні негаразди серйозно гальмують цей шлях. Тож усі ми мусимо розуміти, що Європейську Україну будує кожен із нас своїми вчинками та своєю працею…».
Далі, у районному  будинку культури ім. Михайла Ковальова учасники творчої студії Наталії Журавльової продемонстрували глядачам мистецький соціальний проект  «І пташки хочуть миру».