Відзначили День вишиванки

16.05.2019

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня ось уже 13 років поспіль. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. 

Вишита сорочка вважається одним з найбільш старовинних українських атрибутів. Ківерцівщина  також долучилася до цього колоритного святкування.  Так, працівники Ківерцівської центральної районної бібліотеки, яку очолює  директор Любов Михальчук (депутат районної ради), з нагоди Дня вишиванки прикрасили прилеглу територію вишитими рушниками-оберегами, облаштували фото-зону, а також одягли на пам’ятник  Великому Кобзареві  вишиту сорочку. До цього дійства долучились заступник голови районної ради Віталій Протасюк та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ольга Ярощук, які в рамках флешмобу прикрасили вишитими рушниками сквер Героям Небесної Сотні в м.Ківерці.

Неймовірні відчуття переповнювали кожного, хто долучився до свята. Це свято має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культури, освіченості та духовної свідомості.

З кожним роком збільшується кількість людей, які і в повсякденному житті, і на державні свята вбираються в національні костюми, таким чином демонструючи любов до своєї Батьківщини та повагу до традицій українського народу.