В Україні розпочався весняний призов

25.04.2019

В Україні розпочався весняний призов який триватиме з 1 квітня по 30 червня Так, на військову службу до лав Збройних сил України призиватимуться придатні за станом здоров'я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Згідно з законом "Про військовий обов’язок і військову службу" для юнаків, які не мають вищої освіти, строк служби становить 18 місяців, а для тих, хто має ступінь спеціаліста або магістра - 12 місяців. При цьому юнаки 18-19 років мають можливість за бажанням пройти службу в армії на контрактній основі.

25 квітня у Ківерцівському районному військовому комісаріаті проводжали Ківерчан до армії рідні, близькі, духовенство, керівництво району та міста. У урочистостях взяли участь голова районної ради Олександр Гурський, радник голови районної ради з питань антикорупційної діяльності Володимир Юрчук, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, перший заступник міського голови Ігор Мисковець, настоятель Свято-Покровського собору протоієрей Іван Семенюк.

З привільним словом до новобранців звернувся голова районної ради Олександр Гурський, який побажав легкої служби та висловив надію на швидке завершення війни.