Виїзний прийом громадян в Олицькій селищній раді

18.05.2018
    З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються  до органів влади, 17 травня заступник голови районної ради Т.Г.Чигрин провела виїзний прийом громадян в Олицькій  селищній раді.
  Під час прийому жителі селищної ради піднімали ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема поновлення функціонування відділення Ощадбанку,  недостатнє фінансування місцевої пожежної охорони, проведення ремонтних робіт автодороги до с.Личини та залучення додаткових коштів на проведення ремонтних робіт закладів освіти, які знаходяться на території ради та інші. В ході виїзного прийому   було надано вичерпні відповіді на більшість питань. Ті питання, які не можна вирішити на місці, Тамара Григорівна  взяла під особистий  контроль.
  Крім того,  Чигрин Т.Г. відвідала загальноосвітні заклади, які знаходяться на території ради. Так, при зустрічі з директором загальноосвітньої школи І-ІІст. с.Личани Сосницьким М.С., Тамара Григорівна зауважила, що необхідно невідкладно проводити ремонт покрівлі, однак на це необхідні значні кошти, в той час, як викосити траву та повиривати бур’яни біля цоколя приміщення школи,  на прилеглій території, а також на піддашках   не потребує фінансових затрат, однак цього не зроблено. В той же час шкільне подвір’я загальноосвітньої школи Іст. с.Метельне вразило своєю охайністю.
  В подальшому заступник голови районної ради оглянула відремонтовану глядацьку залу будинку культури селища Олика, на ремонт якої було залучено кошти з різних бюджетів, відвідала Олицьку дитячу музичну школу, дошкільні навчальні та інші заклади, зустрілась з їх керівниками. В ході поїздки Тамару Григорівну супроводжувала Кашевська О.І. – Олицький селищний голова.