Всеукраїнський день працівників культури

11.11.2019

Всеукраїнський  день  працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

Сьогодні в в приміщенні районного Будинку культури приймали вітання з нагоди професійного свята представники однієї з найбільш творчих галузей – працівники культури та майстри народного мистецтва. Володарі слова і пісні, чарівники танцю та хранителі багатої мистецької спадщини, креативні та талановиті… Усе це про них. Адже без перебільшення, саме представники галузі культури несуть в наше життя натхнення та радість, роблять його яскравішим та багатшим. Розмаїтий великий колектив, що поєднує співаків та працівників музеїв, акторів та бібліотекарів, танцюристів та працівників будинків культури, майстрів, що зберегли старовинні народні ремесла, своєю спільною невтомною працею примножуючи невичерпне багатство української культурної скарбниці

Привітати присутніх прийшли голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Галина Слатініна. Завітала на святкування й народний депутат Ірина Констанкевич.

Із сердечними побажаннями та словами глибокої вдячності за самовіддану працю, за відродження традицій та примноження духовних скарбів українського народу до працівників культури звернувся голова районної ради Олександр Гурський. До привітань та побажань з нагоди професійного свята  приєдналася також перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Галина Слатініна.

Відповідно до розпорядження голови районної ради, за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури тa майстрів народного мистецтва Почесною грамотою Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації нагороджено: Гловацьку Софію Юріївну – солістку Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова; Жук Аліну Юріївну – головного режисера Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова; Лавренюка Сергія Олексійовича – завідувача музичним відділом Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова та Максимчука  Володимира  Геннадійовича – балетмейстера народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Барвінок” Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова. А також оголошено Подяку: зразковому ансамблю танцю “Мрія” Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова (керівники - Сухарєв Юрій Олександрович, Кушнірук Тамара Дмитрівна); народному аматорському ансамблю пісні і танцю “Барвінок” Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова (керівник - Поян Оксана Трохимівна); народному аматорському ансамблю народної музики “Калинова сопілка” Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова (керівник - Бортнік Микола Леонідович) та Бовканюку Олександру Никифоровичу – директору Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П. Ковальова.

Відзнаками народного депутата Ірини Констанкевич були нагороджені Смірнова Оксана Ярославівна – директор Олицької дитячої музичної школи; Бондар Тамара Ростиславівна – завідувач клубу с.Веснянка; Бугайчук Надія Василівна - завідувач клубу с.Домашів та Мартинюк Інна Василівна – завідувача відділу обслуговування центральної районної бібліотеки.

Святковий концерт присутнім подарували працівники та вихованці районного Будинку культури, а також районні дитячі хореографічні колективи.