Вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка

10.03.2020
206 років тому, 9 березня, народився український поет Тарас Шевченко, який подарував Україні і світу такі чудові поеми як «Садок вишневий коло хати», «Сон», «Заповіт», а також збірку «Кобзар».
 Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю. Не важко здогадатися, що за народженням він був таким же рабом, як і його батьки, які незабаром покинули його, залишивши цей світ на суд Божий. За своє коротке життя, а прожив він 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями. Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий.
З нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря 10 березня 2020 року керівники району Олександр Гурський – голова районної ради, Юліан Таранчук – перший заступник голови районної державної адміністрації,міський голова Володимир Жгутов, громадськість міста  та учнівська молодь поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Далі в актовій залі Ківерцівської музичної школи відбувся тематичний захід – літературно-музична година «Дніпро, Шевченко, Україна – моя душа, моя земля». Під час літературно-музичної години звучали вірші великого поета («Святії вірші славного Тараса» - Максим Луцюк, «Наймичка» - Вадим Редькович, «Катерина» - Яна-Марія Грудік, «Чума» - Росіта Гриценя, «Не молися за мене» - Тетяна Ющук), лунали пісні на слова Тараса Шевченка та ліричні українські пісні про Україну, рідний край, чудових людей землі нашої у виконанні народного ансамблю аматорської пісні «Перевесло» (керівник Тамара Скарвінко), чоловічого квартету «Жайвір» (керівник Микола Бортнік), солістів районного будинку культури ім. М.П.Ковальова Юлії Собуцької та Юрія Сухарєва, ансамблю сопілкарів «Ківерцівські дударі» (керівник Володимир Мартинюк), ансамблю бандуристів (керівник Галина Подоляк) та вихованців Ківерцівської дитячої музичної школи.