Вшанування обдарованих дітей району

11.05.2018

Талановиті учні– запорука успіху не тільки навчального закладу, а й району і, безперечно, усієї держави. Обдарована молодь потребує особливої уваги та піклування, щоб не розгубити свого хисту в життєвій буденності, а використати його на благо іншим.

         Так, 11 травня в актовій залі  опорного закладу освіти загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4 м.Ківерці відбулось районне свято вшанування обдарованої молоді «Барви талантів Ківерцівщини». Учасники заходу переглянули фільм «Хронологія успіху». За допомогою екрану переможці олімпіад, Всеукраїнських конкурсів 2009-2007 років  змогли поділитися власним досвідом  як здобуті знання, повсякденна праця допомогли отримати  вищу освіти у престижних закладах України та влаштуватись на роботу, від якої вони отримують задоволення.

         Участь у заході взяли заступник голови районної ради Чигрин Т.Г., заступник голови районної державної адміністрації Церкевич Я.В., міський голова Жгутов В.В., начальник відділу освіти Грибук М.В. та інші. У вітальному слові Тамара Григорівна Чигрин сказала, що у  цій залі хороша аура, тому що тут знаходяться добрі, творчі, талановиті вчителі і учні. Щиро  подякувала усім педагогам району за їх працю, за те, що вони є одними з кращих в Україні. І це не просто слова, а це результати їх щоденної роботи. 

         Одноразову стипендію переможцям Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів, турнірів на території району було започатковано у 2009 році. Районна рада щорічно затверджує районну програму роботи з обдарованою молоддю, згідно якої виділяються кошти з районного бюджету на: проведення районних олімпіад, конкурсів, конкурсів–захистів, турнірів і фестивалів, проведення  районних спортивно-масових заходів, забезпечення участі обдарованих дітей в  обласних спортивних змаганнях, виплату  одноразових стипендій переможцям Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів, турнірів та інше.

         Тож переможці були відзначені нагородами району.       Тамара Григорівна та Яна Володимирівна вручили одноразові стипендії переможцям Всеукраїнських олімпіад:  Васильєву Миколі, Сень Наталії  - учням  ЗОШ №3 м.Ківерці та Царюк Анні -  учениці НВК «Ківерцівська загальноосвітня школа І ступеня – Ківерцівська районна гімназія».

         Далі, у різних номінаціями були нагороджені учасники та переможці обласних олімпіад з базових дисциплін, обласного конкурсу-захисту МАН, районних олімпіад. Однак таких  успіхів  ці талановиті  учні   не досягнути без надійного плеча своїх педагогів. Завдання вчителя – творити поле добра і любові, щоб кожна дитина довірливо ставилася до педагога, любила його. Лише за таких умов приходить справжня зацікавленість навчанням, осягається "щастя шкільного життя", відбувається реалізація природних нахилів і здібностей учнів. Дар відкрити чарівну квітку обдарованості школяра дається не кожному, а лише тому, хто насправді любить дітей і вміє прокласти стежки до їхнього розуму і серця. Тож, кращих педагогів району, які допомогли своїм учням отримати призові місця на олімпіадах та Всеукраїнських конкурсах було відзначено грошовими винагородами та грамотами.