З засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій

07.06.2018

6 червня відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій.  На розгляд комісії внесено клопотання районної державної адміністрації щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, яке  відповідно до пункту 14 рішення районної ради від 22.12.2017 №23/8 «Про районний бюджет на 2018 рік» потребує лише погодження комісією, без рішення сесії районної ради. Так, пропонується збільшити  обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2217737 гривень за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа“  та відповідно по видатках - відділу освіти райдержадміністрації :

1)  на здійснення витрат на відрядження вчителів, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням та заступників директорів закладів загальної середньої освіти для підвищення кваліфікації - 86392 гривень;

2) на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року - 861406 гривень;

3)  на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи -758908 гривень;

4) на закупівлю комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи - 511031 гривень.

      Комісія  погодила  внесення   таких  змін  до кошторису  сектору  культури  та туризму райдержадміністрації: збільшити бюджетне призначення по спеціальному фонду на капітальне придбання на суму 14 000 гривень за рахунок зменшення видатків загального фонду по оплаті послуг (крім комунальних) у зв’язку з необхідністю придбання ноутбука для  Ківерцівської дитячої  музичної школи та  по спеціальному фонду на капітальне придбання на суму 13000 гривень за рахунок зменшення видатків загального фонду по предметах, матеріалах, обладнанню та інвентарю у зв’язку з необхідністю  придбання  телевізора  для  Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи. У кошторисі КЗ «Ківерцівський РЦПМСД» погоджено  збільшити  бюджетне призначення по загальному фонду на поточне придбання на суму 13135 гривень за рахунок зменшення бюджетних призначень по спеціальному фонду на капітальне придбання в зв’язку з необхідністю  закупівлі  комп’ютерної техніки.

    Рекомендаціями постійної комісії залишки коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій загального фонду на суму 350000 гривень на капітальний ремонт даху ЗОШ І-ІІІ ст.с.Липне, які були спрямовані управлінню фінансів райдержадміністрації, як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для Цуманської ОТГ на капітальний ремонт даху ЗОШ І-ІІІ ст.с.Липне  поточним трансфертом погоджено передати, як капітальний трансферт.

   Потому голова районної державної адміністрації Ткачук В.Є. має прийняти відповідне розпорядження “Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік“.

   Розглянула постійна комісія депутатське звернення народного депутата України Констанкевич І.М.  щодо надання допомоги у проведенні ремонту житлового будинку ветерану  війни-інваліду війни Михальчуку В.В. та заяву Мельнікова А.І.. жителя с.Залісоче, учасника бойових дій також щодо надання допомоги у проведенні ремонту житлового будинку. Як повідомила Розум Валентина Андріївна - начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  ці особи користуються рядом пільг, які забезпечує держава, на районному рівні  надання допомог на ремонт будинку не передбачено, кошти  виплачуються лише до державних свят. Зауважила, що є державна програма забезпечення житлом осіб з числа учасників АТО, отож начальник запропонувала звернутися до Дідичівської сільської ради  для підготовки   відповідного  пакету документів. Єгорушкіна Олена Матвіївна – начальник управління фінансів райдержадміністрації відмітила, що зараз  з районного бюджету  виділити додаткові  кошти  немає можливості, а перевиконання Дідичівського сільського бюджету на сьогодні становить  500 тис.грн. Також звернула увагу, що Ківерцівська міська рада  своїми силами  вирішує такі питання. Отож  комісія  доручила  вивчити питання  надання  допомог Михальчуку В.В. та Мельнікову А.І. на ремонт будинків  спільно з Дідичівською сільською радою.