З засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій

31.05.2018
   30 травня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій. У роботі комісії брав участь голова районної ради  Хмілевський Василь Васильович. Розглянуто звіти  за перший квартал про використання коштів районного бюджету на виконання заходів районних програм:Районної  соціальної  програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2017-2020 роки,  Районної цільової соціальної  програми “Молодь Волині” на 2016-2020 роки, Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності у районі на 2016-2020 роки, Програми   соціального захисту населення району на 2014-2018 роки, районної цільової соціальної Програми розвитку позашкільної освіти на період 2018 - 2022 років,Програми  роботи  з  обдарованою  молоддю  на  2018 рік, Районної  соціальної  цільової  Програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки, Програми  редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом»  на 2016-2017 роки,  Комплексної програми  розвитку  агропромислового  комплексу  Ківерцівського  району  на 2016-2020 роки, районної  Програми  розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки, районної Програми розвитку місцевого самоврядування у Ківерцівському районі на 2016-2018 роки, Стратегії розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки .  Підтримано такі проекти рішень, які  вносяться на розгляд пленарного засідання сесії районної ради: «Про звіт голови районної державної адміністрації Ткачука В.Є.», «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою», «Про  план роботи районної ради на друге півріччя 2018 року» та розглянуто перелік питань, що вносяться на розгляд чергової 26 сесії районної ради сьомого скликання.
Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року  інформувала  Єгорушкіна Олена Матвіївна - начальник управління фінансів райдержадміністрації, зазначивши, що обсяг доходів районного бюджету за І квартал 2018 року склав  155455,4 тис. гривень, що становить  25,9 відсотка до річного розпису з урахуванням змін. До загального фонду надійшло 153999,7 тис. гривень, що до річного призначення становить 25,9 відсотка, до спеціального фонду – 1455,7 тис. гривень, що до річного призначення  становить 25,7 відсотка. Виконання власних доходів загального фонду забезпечено до річного призначення на 24,1 відсотка. До районного бюджету при плані 58770,3 тис. гривень надійшло 14175,1 тис. гривень, що на 31,1 відсотка або на 3360,0 тис. гривень більше (у співставних умовах) відповідного періоду минулого року. Також Олена Матвіївна повідомила, що кошти резервного фонду районного бюджету у І кварталі 2018 року не використовувались, що є позитивним моментом. З інформацією про касове виконання державного та місцевих бюджетів Ківерцівського району виступив Семенюк Микола Анатолійович – начальник управління державної казначейської служби України у Ківерцівському районі Волинської області .
   На розгляд комісії надійшло ряд заяв. Так, жителька м.Ківерці Боровець О.Й, просить виділити матеріальну допомогу на ліквідацію наслідків пожежі.     
Громадянці рекомендовано звернутися до депутатів районної ради, які можуть допомогти, оскільки  згідно рішення  районної  ради  мають відповідні кошти .
     Сім’я  Мартинюк О.П,. та Мартинюка В.А. з  м.Ківерці, яка нещодавно поповнилася трійнею,   звернулася з проханням надати фінансову допомогу для покращення  житлових умов. Комісія рекомендувала районній державній адміністрації внести відповідні зміни до районної програми соціального захисту населення та подати на розгляд сесії районної ради, згідно якої  і будуть виділені кошти з районного бюджету.
     Звернувся  до  районної ради представник громади селища Цумань Ройко М.Г.  про фінансову допомогу  на реконструкцію парку, бюджет реконструкції якого складає близько півтора мільйона гривень. З цього питання  на засідання комісії було запрошено Цуманського селищного голову Дорошука Анатолія Васильовича, яких прохав підтримати це звернення. Члени комісії схвально віднеслися до активної позиції  цуманчан, адже частину коштів зібрала громада, частина  буде виділена з селищного бюджету. Однак, як  зауважила начальник управління фінансів райдержадміністрації Єгорушкіна  О.М. станом на сьогодні ще немає підсумків виконання районного бюджету за результатами виконання півріччя, отож попередньо давати  згоду  на  фінансову підтримку  недоцільно. За результатами голосування комісія не отримала необхідної більшості голосів  щодо  розгляду цієї заяви за  підсумками  виконання районного бюджету.
   Депутатське  звернення  надійшло  від  Мисковця І.А. щодо виділення  коштів як субвенції Цуманській  селищній раді на реалізацію проекту місцевих ініціатив  Волинської обласної ради «Сквер сімейного дозвілля» (в частині облаштування  пішохідних  доріжок)  у сумі 150 000 гривень, яке також не знайшло підтримки.
   Пушкін А.Ф. звернувся з депутатським звернення про виділення коштів на будівництво вуличного освітлення в с.Дідовичі  Ківерцівського району, в якому зазначено, що Сокиричівська сільська рада виготовила проект вуличного освітлення  на 200 тис.грн,  уже виділено з сільського бюджету 100 тис.грн. Депутат клопоче про підтримку з районного бюджету  у  сумі 100 тис.  Комісія рекомендувала повернутися до розгляду цього звернення  при   розгляді виконання районного бюджету за результатами виконання півріччя.