Заходи з нагоди відзначення Дня працівника лісу

17.09.2018

16 вересня відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника лісу у Ківерцівському міському парку ім. В.Івасюка. Організаторами свята були ДП «Ківерцівське лісове господарство» та «Цуманське лісове господарство», а взагалі приєднались до свята 5 державних лісогосподарських господарств. Участь у дійстві взяли заступник голови районної ради  Т.Г.Чигрин, голова районної державної адміністрації Т.Є.Ткачук, перший заступник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Р.Р. Войцеховський, народний депутат України І.М.Констанкевич та багато інших. Захід розпочався з виконання Державного Гімну України, далі учасники святкового заходу Хвилиною Мовчання вшанували учасників бойових дій, які своїм життям заплатили за спокій та незалежність нашої держави. Руслан Ростиславович  Войцеховський привітав всіх працівників лісової та лісопереробної галузі з професійним святом та кращим з кращих вручив Почесні грамоти від Державного агентства лісових ресурсів України та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

         До привітань долучились заступник голови районної ради Тамара Григорівна Чигрин, яка відзначила, що День працівника лісу  – не лише професійне свято, а  є своєрідним іспитом совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і лісу.  Це свято тих людей, хто любить ліс та його неповторну красу, розуміють його проблеми і з чистими думками приходить до нього. Адже наш район  багатий на ліси, які  є окрасою краю. Від депутатського корпусу районної ради побажала благополуччя, реалізації кращих задумів, щастя  і, головне – віри у прекрасне майбутнє України.  

         Голова районної державної адміністрації Валерій Євгенович Ткачук у привітанні відзначив тісну співпрацю з лісогосподарськими підприємствами та побажав їм добра і надію на краще майбутнє. Далі керівники району за вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну, наполегливу працю та з нагоди Дня працівника лісу вручили Почесні грамоти Арендарчуку С.Г.– провідному інженеру лісового господарства ДП «Цуманське лісове господарство»; Божидаю В.М.  – лісничому Ківерцівського лісництва ДП «Ківерцівське лісове господарство»; Костечко І.Я. – майстру лісу Муравищенського лісництва ДП «Ківерцівське лісове господарство»; Мазяру В.Й.  – водію автомобіля по вивезенню деревини автоколони ДП «Ківерцівське лісове господарство» та Мацюк Ю.В. – бухгалтеру І категорії ДП «Цуманське лісове господарство. Також, було оголошено та вручено Подяки голови Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації Волинської області за вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну, наполегливу працю:  Гуку М.І. – розкряжувальнику нижнього складу ДП «Ківерцівське лісове господарство»;  Данилюку В.М. – розкряжувальнику цеху переробки деревини ДП «Ківерцівське лісове господарство» та  Некизі В.П.  – слюсарю-ремонтнику цеху переробки деревини ДП «Ківерцівське лісове господарство».

         В рамках святкування у місцевому парку були організовані масові гуляння, а аматори сцени районного будинку культури ім. М.П.Ковальова та народний артист України Василь Чепелюк подарували іменникам свята музичні вітання.