Засідання комісії

06.08.2019

5 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук провів засідання комісії з формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. Членами цієї комісії є Ольга Ярощук – керуючий справами виконавчого апарату  районної ради та Любов Михальчук – голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

Комісія була створена розпорядженням першого заступника голови районної державної адміністрації від 02 серпня 2019 року № 156. Згідно положення до повноважень Комісії належить:

- формування потреби щодо спрямування субвенції і підготовка відповідних пропозицій;

- уточнення пропозицій стосовно напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію;

- перевірка наявності у дитини статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;

- перевірка наявності документів про перебування дитини на квартирному обліку; 

- перевірка наявності у дитини майнових прав на нерухоме майно або відчуження такого майна протягом останніх п’яти років;

- з’ясування можливості/неможливості вселення дитини у приміщення, що зберігалося за нею; 

- перевірка наявності рецензованого звіту про оцінку майна (акту оцінки майна), складеного відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”;

- визначення дитини, якій буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Отож у зв’язку з обмеженим терміном використання коштів, субвенцію вирішено спрямувати на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб. У Ківерцівському районі таких осіб є троє.